www.sudzibas.lv RIMI Klientu pazemošana

Rimi - Klientu pazemošana

Šajā veikalā jāuzmanās tiem, kas nāk ar rokassomām/mugursomām. Jo atšķirībā no Maximas, rimi ir "pie kājas" kur tu vari nolikt somu, kamēr iepērcies. Toties pēc tam kad paej garām kasei, pienāk klāt krieviski runājoši apsargi, uzsit pa plecu un liek vairāku desmitu cilvēku priekšā izrādīt somas saturu! Kad atklāj ka nekas no veikala nav paņemts, tad uzreiz aizbēg - ka tik nav jāatvainojas, jo tas jau vairs nebūtu Rimi stilā. Pieklājība - šis ir svešvārds, ko Rimi nepazīst.

K

Y yo 04.02.2009

auns, personu driikst parmekleet tikai un vienigi policija, suti nah

L luteklite 05.02.2009

tu jau vari pieprasiit lai policija ir klaat un peectam uzrakstiit suudziibu!!!

A agneta 22.08.2009

Piekrītu, jo es vienreiz biju iegājusi ar savu lielo skolas somu kas liekama uz pleca!
stāvu pie kases velku ārā maku un pienāk man divi apsargi un saka lai es parādot somu !
es parādīju a man tā soma liela un tumš kad var redzēt tikai tad ja apsēžas pie gaismas vai arī izber visu ārā(bet es jau esmu pieradus jo vienmēr visu atrodu)un tas izmet manas mantas pa visu to leti a es šokā teicu ka izsaukšu policiju galu galā tā rīkoties nevar un tas apskatījies mans somas saturu saka ka nekā nav un aisoļo tālāk pie kaut kādas vecenes runāties vnk kauns bija jo man tajā somā bija tamponi un citas intīmas lietas a tas ņem un visu izmētā pa leti un es varu pateikt : lohi jūs esat rimi vecmīlgāvis apsari (peddiņi)
atvainojiet par lamāšanos bet tā nevar.

Mamma 22.08.2009

Pnemt somu pilnu ar puvusie aboliem, bumbieriem- lai tad ber kur grib atstaj viniem to prieku ar visu veco somu.

Z zeltene 22.08.2009

vsp nesaprotu kaa var prasiit, ja pat ejot caur kasi nav nopiiksteejis?

M Mārīte 04.12.2009

Pirmām kārtām, tas ko te esat sarakstījuši ir 100 % muļķības!!! Nekad nevienu neaiztur tāpat vien. Un otrām kārtām, Rimi veikalos un vēl dažos, mantu uzglabātuves NAV pēc incidenta, kas notika Origo, ja kāds vispār ir kursā par to, kas īsti bija noticis. Un tas ko jūs te esat "gudri" sarakstījuši, neko pilnībā nenozīmē. Ja ir kādas pretenzijas, ir tāda lieta, kā veikala vadītājs, kuram jūs droši varat izteikt savas pretenzijas, tas ka jūs šeit izsakāt savu neapmierinātību neko nemainīs. Neaizmirsīsim, ir divi cilvēku tipi, vieni ir muldētāji un otri ir darītāji, jūs šeit esat muldētāji, lai kaut kas mainītos vajag darīt!

H Hugo Djego 04.12.2009

Vo, Mārīte visus nolika pie vietas :)