www.sudzibas.lv RIMI Attieksme pret darbiniekiem

Rimi - Attieksme pret darbiniekiem

Pati nestrādāju Rimi. Esmu māte, kuras bērns tur strādā. Esmu vienkārši šokā par vadības attieksmi pret saviem darbiniekiem. Un cieš ne tikai darbinieki, bet arī viņu ģimenes locekļi. Katram cilvēkam ir tiesības uz savu brīvo laiku un tā plānošanu. Šeit tas nedarbojas. Grafiks jau ir tikai sastādīts ķeksītim, kaut gan darbinieka slimības gadījumā, kad jāapmaksā slimības lapa, tad gan tas jaukais grafiks ar daudzajām brīvdienām ir īsti laikā. Katras darba dienas beigās jāskatās izmaiņas. Cilvēks nevar plānot savu paredzēto brīvdienu pēc grafika pat nākošajai dienai, jo,
pēcpusdienā paskatoties grafikā, konstatē, ka ģimenei apsolītais laiks atceļas. Kad grafikā ir divas brīvdienas, ģimene plāno garāku izbraucienu uz divām dienām visi priecīgi un pacilāti saliek ceļa somas. Bet grafikā viena diena tiek noņemta. Tātad nekā... Rezultāts - bērni raud, vectēvam sirds sastreikojas, vecmammai jādzer zāles asinsspiedienam. Bet kā jūtas pats darbinieks. Bez vainas vainīgs ģimenes priekša. Un tāds viņs ierodas darbā. Tie paši ārsta apmeklējumi - jāpierakstās vizmaz mēnesi, ja ne vairāk, iepriekš. Pienāk diena kad nozīmets apmeklēt ārstu, bet jāstrādā. Raksties rindā no jauna un zīlē kafijas biezumos, kas būs vēl pēc mēneša, jo darbā saka: "Tās tavas problēmas". Tad ko var gaidīt no darbinieka darbā ar tādiem uzvilktiem nerviem? Un tad vēl pircēji. Arī to uztverē tu neesi cilvēks, bet robots. Un tiem vēl apsargi vainīgi ka nelaiž veikalā pēc darba laika beigām. Nezin kāpēc bankā, pilsētas domē u.c. iestādēs neviens neceļ pretenzijas, ka nepieņem klientus pēc darba laika beigām. Tā tas ir bijis un būs, kamēr nebūs sastarpējas cieņas un sapratnes. Mums ir tikai skaisti saukļi, ka darba devējam jārūpējas par savu darbinieku atpūtu un labsajūtu, lai viņi varētu pilnvērtīgi strādāt. Bet realitāte ir tāda, kāda viņa ir. Žēl ! Ieteikums RIMI vadībai pārskatīt un izvērtēt savu attieksmi pret darbiniekiem.

S seagals 29.01.2017

Var vienkārši neierasties uz darbu Rimi. Viņi neko izdarīt nevar, sola, ka atlaidīs utt, bet gala iznākums nekāds, jo tajā iestādē trūkst darbinieku. Ja tavam bērnam pašam nav sava vārda, tad nav brīnums, ka tāds iznākums!

C Cilvēks16 30.01.2017

Nevienu piespiest strādāt nevar, kaut arī ja kāds ir uz slimības lapas. Pats strādāju Rimi, nopelnīt var ja strādā, esmu pateicīgs Rimi, kurš atļauj strādāt virsstundas, lai var nopelnīt, atļauj arī piestrādāt citos Rimi veikalos. Nenoliedzu, darbs ir grūts. Par algām piekrītu daļēji, tās varēja būt lielākas, it sevišķi, kasē strādājošiem, kur ir atbildība par naudu un arī drošību.Kaut gan, Rimi tiecas pēc vidējās algas līmeņa, kuru nosaka valsts. Un vel, kā jau minēju, katra interesēs ir nopelnīt, ja nauda nav vajadzīga, vienkārši var nepiekrist strādāt, tajās dienās. Cik zinu, visos Rimi darbojas pieprasītās brīvdienas,kur katrs darbinieks veic ierakstu ar katra mēneša datumiem, tajās gan uz darbu neizsauc. Pēc teksta vairāk noprotu, kad pats darbinieks ir piekritis strādāt.

Latviešu tautas 30.01.2017

esmu pateicīgs Rimi, kurš atļauj strādāt virsstundas
===
...kuru NEAPMAKSĀ! Liels paldies par to Rīgas eks-vice mera Aivara Lešinska sievai...

Latviešu tautas 30.01.2017

Cik tev par šito rakstu samāksājā?

Latviešu tautas 30.01.2017

Чтоб тебе так за сверхурочные и ночные платили как в латвийских частных фирмах!

Latviešu tautas 30.01.2017

Es par Aivara Šlesersa sievu...

Fui!

P Pretenzija Pretenzija 30.01.2017

Par ko pateikties RIMI?! Ka Tev jāstrādā virstundas, phe, latviskā laža, goda vārds. Nolāpītais rimi tik grābj telpas, lai savu tīklu paplašinātu, bet algas ņefiga maksāt nevajag?! Tfu!
Riktīgi visiem rimi darbiniekiem vajag pret rimi vadību streika sabatuju uztaisīt, rimis sūkā ledu!!!! Tāpāt , lai sūkā ledu visi tie darba devēji, kas maksā zemāk par 500 eiriķiem algas un nedomā par darbinieka labklājību, veselību, atpūtu, darba apstākļiem un prēmiju bonusiem!!!!

C Cilvēks16 30.01.2017

Kā neapmaksā virsstundas? Rimi apmaksā, esmu dzirdējis,kad Maxima virsstundas pārceļ kaut kāda veidā, skatāties algas lapiņu, un paskataties sadaļu virsstundas, pirms tam noskaidro cik tajā mēnesi virsstundas. Ja strādājat piemēram kāda Madonas Rimi, tad tur neatļauj virsstundas, bet Rīgas Rimi varētu būt daudziem virsstundas.

P Pretenzija Pretenzija 30.01.2017

vert45 A Tev nav vēlēšanās dzīvot kā normālam cilvēkam, normālā laikā (8 stundām), ar normālu samaksu, atpūtu sest. un svētd. vai, ja maiņu grafiks, bet ne vairāk par 8 stundām un brīvdienas, atvaļinājumu, normālu attieksmi utt?! Tev tas liekas normāli?!?

Es ieeju Rimčikā, redzot piekusušus pārdevējus, nesāku tāpēc asā toni pretenzijas izteikt, lai ātrāk mani apkalpo, man pa īstam žēl to cilvēku, kas par to s#uj# normālas algas saņem, vēmiens nāk! Pavēroju, kur apkalpo, jo uz 2 vai 3 vietām vienlaicīgi jāapkalpo vienam pārdevējam, to švītīgie pircēji nesaprot, kuriem ( man vajag un tūlīt un tad esi jau pretīgs darbinieks, ja neapkalpo dinamiski!!)

Bet cilvēkam nav izejas, kam jādara šis darbs, jebkurā vietā, maz pelni, esi pārslodzē, ir dzirdēts, ka ģībst no pārslodzes, to arī izmanto darba dēvēji, ja ir vīrs pelna, tas nekas, ka pelnīsi mazāk, ja esi vientuļa ar bērniem, po, strādāsi kā vergs.

BondsBonds 30.01.2017

Jums ir tiesības nepiekrist izmaiņām, vēl jo vairāk ja ir bijis saskaņots grafiks. Vajag nedaudz pašcieņu ieslēgt.

K KR 31.01.2017

Tik dīvaina sūdzība, nu nevar piespiest Jūsu bērnu strādāt, loģiski, ja vadība redz ka var kāpt uz galvas tad arī kāps.
Mana mamma jau vairāk kā 10 gadus strādā RIMI, nesaprotu, kā viņa to var izturēt, un galīgi nesūdzas.
Domāju, ka tas arī atkarīgs no vadības, lai darbinieki savāc parakstus, par to lai atlaiž to kas tur tos grafikus groza, esmu dzirdējusi, ka viņiem tas ir iespējams.

intel 31.01.2017

Raksti uz

Rimi in Latvia
+371 8 000 0180 [slēpt]@rimibaltic.com

Vai raksti pa tiešo uz 'ICA Gruppen AB' - tiem pieder visi RIMI veikali, jo varbūt Rimi Baltics tā ir iekšējā politika, bet ICA par to nemaz nezin.. Tā kā labāk ja īpašnieku kompānija par to zin vispirms.

BondsBonds 02.02.2017

Godīgi. Man žēl. Žēl to Latvijas tumsonību, Padomju mantojumu, kurš šodien eksistē mūsdienu Zemē. Nu mīļo cilvēk, Tu nēesi vergs, nēesi, Tev ir brīva izvēle - saki NĒ! Eksistē tāds vārds!

Latviešu tautas 04.03.2017

Padomju mantojumu
===
Tas nav padomju mantojums, bet ir mežonīgais kapitalizms (пещерный капитализм)!

B Biiiip 04.03.2017

Tā ir arī tajā Rimi kur es strādāju,un vadībai patiešām vienalga vai tev ārsta apmeklējums, vai bērns slims vai kas cits noticies! Protams var pateikt nē, bet pēc tam gaidi kad uz tevi šķībi skatīsies vai uzsēdinās uz maz stundām,jo viņu prāt ja atsaki iznākt brīvdienā tas nozīmē ka negribi strādāt vispār.

2 nedēļas atpakaļ paziņa iekārtojās RIMI, viņai pat darba līgumā ierakstīts, ka mēneša stundas nedrīkst būt mazāk par 60(!) pilnas slodzes darbs(?!) Tas nozīmē - spirināsies pretī, strādāsi 60 stundas mēnesī.

P Pretenzija Pretenzija 08.03.2017

Pie kājas tos likumus, daudzi tiem čehajet virsū!

A Aleksandrs viļcens 06.04.2017

Ko jūs čīkstat? Ejat prom no turienes un viss

I Inese Vārpiņa 10.09.2019

Nepiekrītu sūdzībai. Nav visa Rimi vadības komanda tik ļauna. Es pati personīgi strādāju Rimi, Mazā Rencēnu ielā. Vadība saprotoša, pozitīva. Ar katru darbinieku pacietīga. Protams , ka no darbinieka puses arī ir jābūt atdevei. Ja tu strādā ar sirdi un dvēseli, nevis skaiti minūtes līdz darba dienas beigām, ja tu centies darīt savu darbu atbildīgi, esi pozitīvs un uzņēmīgs, tad tas atmaksājas. Diemžēl mūsu laikos vēl ir daudz indivīdu, kas ir pārliecināti, ka visi ir viņam kaut ko parādā, bet paši negrib lieku reizi ne pirkstu kustināt. Tāpēc mana attieksme pret sūdzību ir negatīva. Ja kādam ( tā mēdz tomēr būt) nav paveicies ar veikala vadību, vienmēr taču var pārcelties strādāt uz citu veikalu. Un nopelnīt Rimi var, ja strādā, nevis notralina savu darba laiku ēdot, dzerot tēju vai pīppauzēs.
Tā kā, ja kāds grib normāli strādāt un arī par to saņemt atalgojumu, nāciet uz Rimi, Mazā Rencēnu ielā.

L Luna Lo 18.12.2020

Mēneša sākumā sāku strādāt Āgenskalna Rimi
Pirmā diena bija murgs! Par mani izņirgājās no visām pusēm, gan vadība ,gan kolēği. Centos cik varēju, bet grūti ko izdarīt, ja visi atsakās paskaidrot un pamācīt kā labāk.
Bija ļoooti smagas divas dienas pavadītas mājās nācu ar asarām,ka nu tomēr kautkada nauda ir jadabū, lai varētu izdzīvot un zināju, ka tur būs vēl jāatgriež.
Darba grafiks nav iedots, tā kā nezināju, kad man ir jāierodas darbā.
Sāka parādīties vecās problēmas ar nierēm( kas ir neizturami) paņēmu slimības lapu, darba vadītājai par to uzrakstiju, un pec kada laika zvana veikala varītāja un sāk burtiski bļaut uz manis, par to kāpēc šodien neesmu darbā, es saku, ka man sodien neviens nav teicis ,ka ir jabut un ,ka man ir slimības lapa, viņa saka ,ka mana darba vadītāja neko nav teikusi un noliedz, ka esmu rakstijusi viņai par to.
Kaut kāds bērnudārz! Smieklīgi pretīgi cilvēki !
Kā var tā attiekties pret darbiniekiem?
Sanāk ,ka viņi mani pieņēma tikai,lai uzreiz atlaistu?
Pazaudēju laiku, būtu strādājusi kur citur labāk.