www.sudzibas.lv RIMI Akcijas noteikumu izpildes nenodrošināšana

Rimi Alojas Kvartāls - Akcijas noteikumu izpildes nenodrošināšana

Runa šoreiz būs par kanēļmaizīšu akciju "Ņem 3 par 1eur, parastā Cena 1,71eur / 3x0,57eur/"! Pirmajā dienā stendā stāv 8maizītes, šoreiz piecietu, 6 paņēmu pa 2eur un 2 pa 1,14eur, kopā 3,14eur! Otrajā dienā stendā tikai 2maizītes ar visu pievienoto akcijas banneri, uz tādu "mānīšanos" vispār neielaidos! Trešajā dienā stendā 5maizītes, nu tā lai kopējais maizīšu skaits izdalās pa 3 nu nekādi! Šoreiz tā kļuva par principa lietu! Paņēmu 3 un par atlikušajām 2maizītēm ar vecākās pārdevējas palīdzību saucām ārā ceptuves darbinieci! Tā tikai noplātīja rokas, šodien redz svētdiena un cepjamais agregāts jau izrubīts laukā lai gaidītu pirmdienas rītu! Nu kas tā par atrunu, tad pirms to darīt, mīļo ceptuves darbiniec, esi tik laipna un pārliecinies ka maizīšu daudzums stendā ir komplektos pa 3, un vispār pie tādas akcijas kādavelnapēc maizītes nav iepakotas pa 3? !? , zinu ka jums rimikos ir tādi iepakojumi maizītēm pa 2, gan jau arī pa 3 atrastos! Nu kas tā par maigisakot stulbu atrunu ka kāda mamma savam bērnam varbūt vēlās nopirkt tikai vienu maizīti pa 0,57eur, domāju ka bērns vai bērni neatsacītos arī no 3maizītēm par 1eur!

P

S sannas 24.10.2021

Nopietni? Neviens nav tāds rīma, kas rītu uzreiz pa 3, 6 vai 9 maizītēm, tikai tāpēc, ka tāda akcija. Es nespēju noticēt, ka aprakstītā situācijair reāla. Darbinieki noteikti iebāzt tam vēl ilgi atcerēsies tādu nepaēdušo pircēju. Nevienā pārdošanas reglamentā nav norādīts ka jācep pa 3. Ir taču normāli pircēji, kas atnāk un paņem 1 bulciņu. Rezultātā tādai rīmai kāroto 9 bulciņu vietā paliek tikai 8😁😁
Bulciņas pa vienai necep, tas tā zināšanai uz priekšdienām.