Pardeveejas Rimi - Veikalaa

Ljoti patiik Rimi Sarkandaugavaa 2 paardeveejinas -
Ieva Ozolina un Anna Berzina, ir ari Liene Zarina arii laba.
Loti miilas un labas paardeveejas, prieks parunaat.
Vieniigi nepatiik - Zane Liepina, loti nejauka un nelaipna pret paartiku garsiigo ko peerku un ne paldies ne luudzu. Vai tadai jastraadaa?

J jana 02.12.2009

tu pate gadijumā tur nestrādā? Tik labi pazīsti pārdevējas vārdu un Uzvārdu...interesanti...

. ....kl 02.12.2009

Piekrītu Janai. Cik esmu ievērojusi, tad pārdevējām uz piespraudes ir tikai vādi uzrakstīti .

A akra 03.12.2009

KUR SARKANDAUGAVĀ IR RIMI???

B b 03.12.2009

es ari neesmu tur rii maniijusi lai gan tur jau 20 gadus dzivoju

B b 03.12.2009

t.b. rimi neesmu manijusi

P pufa 03.12.2009

Man vislabāk patīk kasieri Jānis Pūdelis un Imants Čuguns no tā paša Rimi:)

H Hugo Djego 03.12.2009

Man ar citas pārdevējas patīk, citas-nepatīk.Vienreiz vienā veikalā Tukumā noskatijos, ka smuka, bet tik un tā šī aigāja pīpāt...

H Hugo Djego 03.12.2009

...jā, un apsargs man teica, ka viņas visas pipajot.Bet man nepatīk, ka pipā.

P pufa 03.12.2009

nu tad ņem tik nost to skaistuli un nodarbini viņu ar kaut ko, lai viņai nebūtu ne laika ne gribēšanas pīpēt.pīpē- aiz nekā darīt.

J Jolis 07.12.2009

Bērziņa, Zariņa, Liepiņa~tajā Rimī kokaudzētava??? Ej ārstēties, marazmātiķe Sintija!!!

A Aija 09.12.2009

Ar to pīpāšanu ir tā, ka aizejot uzpīpāt, tās pāris minūtes tu vari atpūsties, neviens tevi nerausta un neprasa visādus jautājumus. Tā ir vnk atpūta neliela, man darbā ir viena, kas patiesībā nemaz nepīpā, tikai tēlo, lai tikai varētu kaut nedaudz atvilkt elpu

K kate 23.10.2010

Kā par saveejiem var suudzeeties? Un par ko ar pardevejam var plaapat?