www.sudzibas.lv Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Mikrobleidinga kurss/ Slikts serviss bez iespējas atgūt naudu

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Mikrobleidinga kurss/ Slikts serviss bez iespējas atgūt naudu

Vēlējos apgūt mikrobleidinga tehniku un šī skola bija viena no retajām, kas to piedāvāja. Tā kā biju bez iepriekšējām zināšanām, izvēlējos garo jeb trīs dienu kursu (dienā ~130Eur)
Aizgāju aprunāties, pirms parakstīju līgumu un meitenes skolas administrācijā lēja ausīs, ka pēc šī kursa beigām varēšu patstāvīgi uzsākt savu karjeru vai sākt darbu salonā, izklausījās jau neticami, ka trīs dienās var apgūt visu nepieciešamo, bet naiva būdama, noticēju.
Parakstīju līgumu (pēc pašas lūguma, jo skola to nepiedāvā tik īsiem kursiem līgumu) un pēcāk apmaksāju visu summu, jo tad skola deva atlaidi.

Sākās apmācības, un lai gan mācību aprakstā sacīts, citēju:"praktiski strādāsiet gan uz mākslīgas ādas paraugiem, gan ar klientiem," pasniedzēja apgalvoja, ka strādāt ar modeli pati personīgi nedrīkstēšu, ja nu vienīgi uzvilkt maksimums 3 līnijas uzacu formā, kas nemazākajā mērā neiedrošina pašam personīgi uzsākt darbu.

Aprakstā vēl tika minēts, " varēsiet piedāvāt klientei viņas sejas formai atbilstošu uzacu formu, uzacu krāsu," lai gan apmācību laikā saņēmu informāciju, ka šis kurss neiedziļinās pigmentu jaukšanā atbilstoši ādas tipam un uzacu formu veidošanai atbilstoši sejas formai. Tas viss ietilpstot Mikropigmentācijas kursā.

Nācu uz šo kursu, jo vēlējos iemācīties veidot tieši sejas formām, tipiem atbilstošu un piemērotu uzacu korekciju, lai pēcāk sniegtu lielisku servisu saviem klientiem, tomēr saprotu, ka šis kurss piedāvā tikai virspusēju ieskatu mikrobleidinga tehnikā.

Arī to, ka šī tehnika ir ļoti nepiemērota taukainu sejas ādu īpašniecēm būtu vēlams iestarpināt jau apmācību aprakstā, lai cilvēki saprot, ka klientu loks sašaurinās vismaz uz pusi, lai tie, kas plāno virzīt savu karjeru tieši un tikai šajā virzienā, saprot, ka ar šādām apmācībām vien nebūs gana.

Skolotāja manas apmācības laikā daudz spaidīja telefonu, un nekoncentrējās, tomēr man šis laiks bija ļoti dārgs.

Pēc pirmās dienas sapratu, ka šis kurss ir nekam nederīgs un zvanīju skolai, ka mācības turpināt nevēlos, bet vēlos atgūt naudu par neizmantotajām dienām. Skola protams attiecās un līgums šai situācijā nelīdzēja, jo kā bija minēts līguma punktā - ja mums neizdodas savstarpēji vienoties, tad strīds tiks izskatīts tiesā. Zinot Latvijas tiesas sistēmu, nevēlējos pat turpināt šo murgu.

Paveicās, ka skola piekrita manam priekšlikumam pāriet uz citu kursu, jo naudu pazaudēt nevēlējos, jo summa bija samērā nopietna. ~520 Eur

Nevienam šo skolu neiesaku.

K

T TheCritic 27.04.2017

Ja buutu maaciijusies mikropigmentaaciju tur, neko galu galaa neiemaaciitos, savulaik naudu lielu izmetu.