Rīgas starptautiskais mācību centrs - Slikta apmācība

Nevienam neiesaku mācību centru RIS! Ļoti neprofesionālas apmācības frizieru jomā. Pasniedzēja Inese Bikova absolūti neieinteresēta savā darbā. Mācību frizētavā pasniedzēja bieži nebija pieejama mācību procesa laikā, tā kā atradās citā telpā, un māceklis paliek acs uz aci ar klientu. Mācību laiks vienmēr tika saīsināts, kas rezultātā saīsināja kopējo akadēmisko stundu laiku. Jautājums: par ko tika maksāta nauda? Modeles netika gādātas kā tas bija apsolīts. Kas ieskrēja mācību frizētavā - tas arī kļuva par modeli.
Rezultātā: - programma netika apgūta līdz galam.
- vairākas tēmas prakses laikā vispār nebija mācītas.
- prasmes nulle. Ar tādām zināšanām nevienā frizētavā tuvākajā pagalmā tevi neņems uz darbu.

!Atsevišķs lūgums tiem, kas mācījās šajā iestādē, neatkarīgi no apgūtas profesijas. Ja Jums ir pretenze un velme atgūt bezjēdzīgi iztērēto naudu - rakstiet man privāti, vai komentāros!

26.01.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

B

Komentāri (2)

K Kristīne Dainis 26.01.2023

Šis varonīgais komentārs tika atstāts bez paraksta. Ja tik skałi spēj izteikties tad arī atstāj komentārā kas Tu esi. Šeit rakstīt pilnīgas mułkības par konkrētu cilvēku ir krimināli sodāmas par goda un cieñas aizskaršanu. Vēl tautā sauc to par mobingu. Man ir pieredze ar šo konkrēti pieminēto skolotāju. Un šobrīd esmu arī pie viñas atgriezusies lai celtu kvalifikāciju. Inese ir skolotājs kas pieiet mācīšanai ar sirdi. Ja ir pretenzijas par programmu tad tikai vajadzèja pieminèt skolu ne skolotàju. Pilnīgi visiem, kas nolemj iet apmàcības ir pieejama informàcija par nodarbībàm, ka tās notiek grupàs. Pilnīgi logiski saprotams ka tàs nav individuàlas nodarbîbas. Ja bija vèlme màcīties viens uz viens tad vajadzèja arī izvèlèties tàdu skolas pakalpojumu. Tà kà màcîbas notiek grupà tad skolotāja nespēj būt katram pie sàniem. Vina nekad nav sèdèjusi cità telpà bet gan konsultèja kàdu no màcekliem. Nav vinai paranormàlas spèjas atrasties pie 10 cilvèkiem vienlaicīgi. Inese pilnībà iedod màcību laikà paredzèto informàciju un pat vairàk, kas nav ieklauta programmà. Tas kà katrs mès to informàciju uzñemam tà ir katra paša atbildība. Tà pat kà jebkurà màcību iestàdè. Tas ka šī konkrètà persona pati nav izràdijusi iniciatīvu pierakstīt un màcīties ko skolotàja ir stàstijusi ir viñas pašas problèma. Pàrmest par to ka nav modeli arî nav Ineses kompitencè. Ja tik loti interesētu apgūt profesiju tad arī pati varētu paaicināt kàdu savu paziñu. Arī pati skola nevar 100% nodrosinàt ar modełiem ja cilvèki paši nav pieteikušies. Prakses laikà Skolotàjs vairs nav informàcijas nesèjs, bet nekad neateiks pèc padoma. Praksè mès stràdàjam salonà un slîpèjam iegûtàs zinàšanas. Inese nekad nav saīsinàjusi màcību stundas, bet gan neapzinīgie studentiñi paši mèdza aizskriet savàs darīšanàs. Arī àrpus darba laika Inese nekad neatteica pēc padoma un pienema pie sevis lai varētu sagatavoties eksàmenam. Viss kas iepriekšējā komentàrà bija izklastīts par Inesi ir pilnīgàkàs mulkības. Ja tiešàm tà komentàra īpašnieks spèj ko tàdu uzrakstīt tad vèlu veiksmi tev turmàk nekur tev nebūs labi jo tàdà pràtà neviens neko nespès ielikt. P.S Uzreiz pēc kursu beigšanas sàku stràdàt salonà pašā Rīgas sirdī un par klientu trūkumu noteikti nevaru sūdzēties. Inese Bikova ir pats labàkais skolotàjs, kas sevi atdod jau pàràk daudz. Kristīne Dainis salons My Beauty

D Daniela Gūtmane 18.03.2024

Sveiki, kā atguvāt naudu?🙏

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes