Rīgas starptautiskais mācību centrs - Krāpšana

Es apmeklēju mācību kursu Rīgas starptautiskajā mācību centrā a. Čaka 32, Rīgā.
Es iegādājos divus mācību kursus uzreiz.
1. Uzacu un skropstu laminēšana, man bija paredzēts mācīties 10 akadēmiskās stundas, bet patiesībā mani apmācīja 4,30 stundas. Bet viņi no manis paņēma pilnu summu, 328 eiro. Kad es lūdzu paskaidrot situāciju, viņi teica, ka nekādu daļu no summas neatmaksās.
2. Online apmācība muguras masāžā.
Es uzreiz samaksāju 139 eiro.
Pēc pāris nedēļām sapratu, ka šis apmācību formāts man nav piemērots, mājās nav laika mācībām.
Es lūdzu atmaksāt naudu. Viņi atteicās, pamatojot to ar to, ka atsūtījām daļu teorētisko materiālu. Taču šie materiāli nekādā veidā neattiecas uz muguras masāžu (higiēnas un sanitārijas normas) , turklāt tie ir brīvi un bez maksas pieejami youtube. Jebkura persona, pat tā, kas nav samaksāJusi par kursu, var atvērt un apskatīt šīs nodarbības.
Iesniegumā, ko parakstīju, nebija punkta par neatmaksāšanu.

07.11.2023

Z zadereckajelena 07.11.2023