Rīgas starptautiskais mācību centrs - Krāpšana

Īsti nepietiks vietas sūdzībai, bet jūtos ļoti apkrāpta! Pēc kursa pabeigšanas nemākam pat šķēres rokās pareizi turēt! Skola apgalvoja ,ka esam problemātiska grupa ,jo sūdzamies, bet uz daudz ko nācām pretī! Ūdens bija ledains ar tādu mazgājām galvas cilvēkiem! Prakses laikā lika darīt ,to ko nebijām apguvuši un mācijušies! Modeļi izgāja ar sabojātiem matiem! Skolotāja nepievēršas nevienam studentam, vienīgais pozitīvais ,ko varu minēt ir teorija! Bieži jauca lekciju datumus un laikus, meitenes brauca uz lekcijām un varēja pa taisno braukt atpakaļ! E-pastus ignorē, kompromisu iegūt ir neiespējami! Pievienoji ekrānuzņēmumus ar pedagogu, vadība sūtija pie pedagoga ,pedagogs pie vadības , vainoja viens otru!
Kursa beigās , bāzi neapgūsi! Modeļiem pat par griezumu bija 5e jamaksā, prioritāte bija nopelnīt un paņemt pec iespējas vairāk pensionārus , nevis ko apgūt!:) Naudu atpakaļ neatdod! 17.02 biju pēc darbiem , tie nebija sagatavoti!:)!

18.03.2024

M Meitene12345 18.03.2024

Precīzi!

M Meitene12345 18.03.2024
Krāpšana

Drausmīga skola! Tā pat nav skola, bet slikts joks. Administrācija strādā nekompetenti, un darbam neatbilstoši cilvēki. Visi dokumenti ir ar drukas un datumu kļūdām, latviski runā vāji. Pat sniegtā mācību kvalitāte ir ļoti zema. Mācījos programmā „Frizieru pakalpojumi” un saskāros ar absurdām situācijām. Darbs notika pagrabā ar pelējumu, bez ventilācijas, mazgājām galvas cilvēkiem ar aukstu ūdeni, no griestiem, kas bija griezti, bira apmetums.

Mācīts tika pavirši un tikai priekš teorētiskā kontrolldarba. Skolotāja Inese tikai sēdēja un ēda vai dzēra kafiju. Nekādas praktiskās zināšanas netika dotas. Apkalpojām cilvēkus tā, kā mācējām paši. Regulāri tika pārceltas nodarbības bez saskaņošanas. Administrācijas attieksme: „Ja netiek, tad pats vainīgs”. Bezkaunīga, ilggadēja un atklāta naudas izkrāpšana! Arī portālā Sudzibas.lv par šo iestādi ir daudz ierakstu.

S Sudzibas.lv Admin 20.03.2024

Ieliktkakta 18.03.2024

Kuram tas pi iiiisssss?

D Daniela Gūtmane 18.03.2024

Cilvekiem ,kuri apsver iespēju iestātāties šajā skolā! Ne tajā vietā tavas smadzenes ,kuras nav apveltītas ar intelektu, ir ielīdušas!

L LīgaOzola85 19.03.2024

Jūs pat neesat nokārtojusi teorētiskās ieskaites laicīgi, bet apgalvojat, ka teorija laba.
Zinot kā tur viss notiek, esmu pārliecināta, ka Jūs vienkārši negājāt uz nodarbībām un tagad vēlaties, lai Jums visu dod bezmaksas.

Esmu pabeigusi šo skolu, vairākas programmas. Esmu pilnīgi apmierināta. Mūsu pedagogs bija Inese un viņa deva ļoti daudz informācijas. Vienmēr pa 5 reizēm paskaidros, ja nesaproti.
Par klientiem uzreiz tikām brīdināti, ka arī pašiem ir jāiesaistās meklēšanā. Jā bija dienas kad ir mazāk klienti, bet šajos momentos bija lieliska iespēja atkārtot apgūto vai nokārtot parādus. Kā arī vienmēr ir iespēja trennēt vakara frizūtu vai matu pieaudzēšanu vai daudz ko citu.
Kāpēc jums nepatīk griezt matus pensionāriem? Kāda vispār starpība? Varbūt tieši tāpēc Jūs nemākat griezt, jo atteicāties to darīt?

Mūsu grupā bijām 9 cilvēki. Un visi ļoti labi pabeidzām. Ja Jums nav dotību būt par frizieri, tad nevieni kursi Jums nelīdzēs. Pedagogs arī nevar iebāzt zināšanas jūsu galvā.

D Daniela Gūtmane 19.03.2024

Negribas ticēt ,ka šis komentārs tāpat kā novērtējums google nenāk no skolas vadības! 😀Pati skolu pat nepabeidzu ,jo sapratu, ka mani ignore un nekas nekustās uz priekšu, skolu nomainīju un tagad mācības nesagādā nekādas problēmas! Personīgi es griezt māku, savas zināšanas ieguvu ne šajā skolā , bet paralēli ejot kursus un iztērējot vel 900 e lai apgūtu koloristiku un griezumus! Mums no visa kursa par mācībām nav apmierināts neviens, un diemžēl tādi ir pilns , ievācu informāciju un pētiju atsauksmes! Un par to ,lai visu iedod bezmaksas - man no šīs skolas nav nepieciešama ne nauda ,ne viņu “diploms”😂🙏vienkārši zinu ,ka ir meitenes ,kuras cītīgi krāj mācībām! MANS MĒRĶIS IR LAI CILVĒKI NEUZĶERAS! 5 mēnešu laikā friziera kursa bāzi nav iespējams apgūt un nevajag solīt zilus brīnumus! Par informāciju minēju ,ka teorija bija vienīgā kvalitatīvā! Pašai negribejas savus pazīstamos saukt ledainā ūdeni matus mazgat! Pret pensionariem man nav problemu, bet mums bija nepieciešama atstrāde un prakse , kura mums nebija pat uz manekeniem! 😄Dotība man ir un tā ir mana stiprā puse! Zināšanas ieguvu tikai praksē salonā! Tas kā sasvīlāties liecina ,ka labi zinat par notikušo un rakstat ar viltotu profilu😄

D Daniela Gūtmane 19.03.2024

VIENĪGAS LABAIS NOVERTEJUMS IR NO PAŠAS SKOLAS! 😂🙏liek noprast ,ka šo komentāru arī raksta ,kāds no šīs iestādes! NEUZĶERAMIES!