Rīgas starptautiskais mācību centrs - Zema kvalitāte

Izgāju online kursus uzacu formēšana un krāsošana ar hennas krāsu un Stils & Makeup.
Ris.lv mājas lapā ievietotā informācija ir kļūdaina un nav atjaunota (nodarbību pedagogi, kursu saturs).
Vāja komunikācija ar Ris administrāciju.
Nepieciešamie kursu materiāli netiek laicīgi izsūtīti.
Pirms kursu uzsākšanas sazinājos ar pedagoģi. Tiku informēta, ka kursā uzacīm tiks parādītas abas tehnikas (ar lineālo un barbekjū kociņu) , kaut gan praktiski tika parādīta tikai tehnika ar barbekjū kociņu. Kursa noskaņā pedagoģe zvanīja kaimiņienei un draudzenei un piedāvāja (krievu valodā saziņa) atnākt nokrāsot uzacis, jo ir palikusi pāri krāsa.
Makeup & stils programmā netika iekļauta stilu mācība.
Nodarbības tika saskaņotas, kad pieteicos kursiem, bet velāk kad tika izsūtīts nepieciešamo produktu saraksts kursu datumi biją nomainīti (netika saskaņotas nekādas izmaiņas) .
Makeup kursos tika mācītas vecas/novecojušas makeup uzklāšanas metodes. Kā arī pedagoģe neorientējās makeup šī brīža tendencēs.
Pedagoģe nebija iepazinusies ar kursu programmu (man tika jautāts kāds makeup ir bijis norādīts programmā) .
Netika apgūti arī tādi makeup stili kā - glamūra, vamps, tehnovamps, foto un body art elementu izveidošana fotogrāfijām. Kaut gan tas bija norādīts programmas saturā.
Kursi tika sadalīti uz 3 dienām, pa 6 stundām katru dienu bez pārtraukuma pa vidu.
Pedagoģe bieži pazuda no kameras apvāršņa un atgriezās ar kafiju un sviestmaizēm, kuras gardi notiesāja kursu norises laikā pie datora ekrāna.
Pedagoģe regulāri atbildēja uz telefona zvaniem.
Vienu reizi pat telpā no kuras pedoģe vadīja kursus ienāca puskails vīrietis (nebija nosegta ķermeņa augšējā daļa) , kaut ko meklēja.
Esmu ļoti neapmierināta un nevienam šos kursus neiesaku. Uzskatu, ka tika velti iztērēts laiks un līdzekļi.

23.10.2023

K