Rīgas Pilsētas Plavnieku ģimnāzija - Skolotāji

Sveiki !

Gribētu jums ieteikt izvairīties no savu bērnu sūtīšanas uz Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāziju, šī skola bērnus ne tikai degradē, bet arī pazemo un izraisa bērniem pat morālas traumas. Skolotāja I. Lāčauniece kuras klasē jau viens bērns izdarījis pašnāvību, manuprāt neapzinās, ko viņa nodara skolēniem, agrāk skola tika saukta par otrajām mājām, bet te jau gandrīz kā kara laikā, ka dēļ mājām jāatdod dzīvība. Ieteikums ari skolotājai I. Dalbiņai, pietiks pazemot un noniecināt, laikam jūs bērnībā vecāki nebūs mīlējuši.

B Bijusiiskolniece 11.12.2011

Diemžēl, bet jāpiekrīt sūdzībai par šīm skolotājām. Skola laba, bet abu šo skolotāju dēļ negribās lai nākotnē mani bērni tur mācītos...

A aaa 11.12.2011

Doaju savu bernu tursutit.
Nedod Dievs dzirdesu no berna kautko sliktu.. palidzesu sim skolotajam atcereties kaa rekinus kartoja 90tajos

K Kristiāna 11.12.2011

ha, vai tad tādā mēslu bedrē, kā PĻavnieki ir gimnāzija, tikai nevajag:)))))))))))Cik zinu sliktākās Rīgas skolas ir tieši Pļavniekos, he, he

E EugeneGribs 09.10.2022

Ļoti “intelektuāls” komentārs 👏🏽 Cik zinu, jūs neko nezināt par Pļavniekiem.

A asd 11.12.2011

Kristiāna
slikti pārzini tad skolas :))))

A Anda 16.12.2011

Zems līmenis.

M marija 16.12.2011

Nemelsiet niekus... Skola ir ļoti laba... gudrs un cilvēcīgs direktors.
Par šīm skolotājām neko sliktu nevaru teikt. Kā kuram skolēnam. Droši vien, tiem, kas nemācās - viņas nepatīk, jo liek kaut ko darīt. Bet mūsdienās jau tā ir... kā tik kaut ko liek bērnam darīt, tā ārprats... aizskartas tiesības...

D Dancotāja 06.04.2013

Esmu pati mācījusies I.Lācāunieces klasē uin varu pateikt dorši - tā pasniedzēja nav laba, pamatīgi izšķiro klasi kuri būs viņas mīluļi un kurus var ignorēt un prieka pēc ielikt 3 par eseju, domrakstu vai kontroldarbu.

skola nav slikta, ja tai būtu zems līmenis tad tā nebūtu vis ģimnāzija bet gan vidusskola. Skolā ir ļoti daudz jaukas un superīgas skolotājas bet diezgan viss ir atkarīgs no skolēna attieksmes[ to ari esmu piedzivojusi], bet I.Lāčauniece ir vienkārši... nu... pat nevaru piemeklēt ko pateikt, bet noteikti neko labu!

S Skolenskastic 12.11.2013

Gribu teikt tikai to, ka I. Dalbiņa ir ļoti laba skolotāja. Viņai patiešām interesē, vai noliksi eksāmenu vai nē. Gada garumā viņa iet cauri visiem eksāmena punktiem, beigās tos apkopojot. Viņa prot pajokot ja kāds izdara kādu mulķību, kā arī viņa prot iedrošināt. Viņas stundas ir oriģinālas, un nekad nav garlaicīgas. Nezinu, kurš jums šo visu ir sastāstījis, bet ticu, ka RPPG skolotājiem ar aizsaulē aizgājušajiem nav nekāda sakara, jo viņi tikai grib palīdzēt, un neesmu satikusi skolotāju, kura interesēs nebūtu tev iemācīt visu ko var.
Jūs nezināt par ko domāja šie cilvēki, varbūt vainīgi bija vienaudži, bet varbūt - internets?
"Don't judge, before you know the whole story."
-Nespried, pirms nezini visu stāstu.-
Un to tu arī neuzzināsi, jo nav no kā.

K kristya 12.11.2013

Pilnīgi nepiekrītu viedoklim par Inesi Lāčaunieci.
Skolotāja jau pirmajā stundā mums pateica, ka viņa nepaceļ balsi uz skolēniem un 2 gadu laikā ne vienu reizi arī nepacēla. Ja nevēlējies mācīties, pats esi vainīgs, jo klasē netrūkst tādu, kuriem labāk patīk pasēdēt telefonā vai paterzēt. ( bet arī ar tādiem skolotāja centās atrast kopīgu valodu!)
Jā, man gan latviešu valoda bija stiprā puse, attieksme pret mani bija ļoti laba, bet mans klasesbiedrs, kurš latviešu valodu nesaprata pilnībā, attieksmi saņēma tādu pašu, jo viņš centās, paralēli mācījās mājās un gāja uz konsultācijām, lai tikai izprastu tēmas. Arī viņš saņēma uzslavas. Pirms eksāmeniem rīkoja papildus konsultācijas, meklēja darba lapas, lai atkārtotu tēmas. Paskaidroja skolniekiem kļūdas kontroldarbos. Šī skolotāja ir viena no tām, pie kuras es tiešām vēlētos mācīties ilgi un dikti!
Ir nācies arī mācīties pie I.Dalbiņas, pie viņas gan pieredze iesākumā bija negatīva, jo ģimenes lokā nebiju pirmā, kas saņēma par sevi sliktas baumas, lai gan pat nemācījos pie viņas. Kad sāku mācīties, ātri vien domas mainījās. Skolotāja ir jauka, katru stundu īpaši sagatavo prezentācijas un spēles par noteikto tēmu.

Šķiet, ka šo sūdzību rakstītāji ir vieni no tiem ''vēlajiem putniņiem'', kas visu gadu vienaldzīgi nosēž, un semestra beigās skrien labot visus darbus, lai tikai dabūtu četrinieku.

Direktors tur senāk bija taisījis sīkos vairākām skolotājām, viena skolotāju bija attiecībās ar vairākiem skolēniem. Direktors tusēja klubos nost "ziedojumus", ko "brīvprātīgi" spieda ar pazemošanu laukā no skolēniem. Skolēniem viņš gan pātarus lasīja par morāli. Kult.vēstures skolotājs, kas visu laiku runāja par sekss lietām klasē.. "nogribējies". Bet tā laikam bija 2000.gadu visatļautība, kas tolaik bija norma daudzās vietās.
Lāčauniece bija laba skolotāja, starp citu. Neko sliktu nevaru teikt.