Rīgas Pilsētas Plavnieku ģimnāzija - Pedagoga prasība

Sākoties jaunajam mācību gadam, rodas vēlme lūgt RPPĢ skolas mūzikas skolotāju- visnotaļ talantīgu koru vadītāju, mainīt savas prasības attiecībā pret skolēnu iespēju pārkārtot ieskaites vai iespēju nodot darbu, kas nokavējis termiņu, jo skolotājai ir nereti riebīga prasība- viņa par katru nododamo darbu vai kārtojamo ieskaiti pieprasa sev balvu- te konfektes, te augļus.Un jo lielāks parāds- jo lielākai jābūt balvai...diemžēl, škiet, ka tas ir neētiski un dara kaunu. Un nevienmēr bērni var izpildīt šīs prasības- nekatram ir peejamā nauda vēlamās balvas iegādei!!!Diemžēl dažiem ššis skolas skolotājiem tas liekas vienkārši jautri!!!Bet mums vecākiem- zemiski!

R

R rojs2 12.08.2009

Ha, kad es gaju skola, tiesa, pavisam cita, tur bija tas pats, par paradu, lai ucene lasitu, bija jadod kukulis :D Tagad pats stradaju skola, bet man gan ir kauns prasit par kaveto darbu labosanu tadu maksu...

K Katrīna 13.08.2009

Atbilde slinko bērnu vecākiem!

TAS IR TIKAI NORMĀLI!!! Ja SLINKAIS skolnieks laicīgi nevar nodot savu darbu, kāpēc skolotājam ir tas jāpieņem, lai maksā, lai pierod pie augstskolām!
Pati esmu mācījusies pie šīs B R Ī N I Š Ķ Ī G Ā S S K O L O T Ā J A S un viņa nekad nepieprasa lielāku balvu par lielāku parādu-MUĻĶĪBAS!
Piemēram, gada sākumā (septembrī) tiek uzdots uzrakstīt recenziju, kura jānodot, pieņemsim, 12.decembrī. Es uzskatu, ka ir pietiekami liels laiks tāda uzdevuma izpildei, jo skolotājs arī rēķinās ar savu laiku, viņa paredz, ka darbus labos LĪDZ 12.12. Citi skolotāji pēc šī datuma žurnālā liktu NV, bet šī Skolotāja dod iespēju, bet par visu ir jāmaksā un viens auglis ir pilnīgi nekas par to darbu, ko viņa veic, jo viņai par to neviens nemaksā!

M Marta 13.08.2009

Neaiztieciet foršo skolotāju!!!

G Guncis 13.08.2009

Varbūt šis vecāks, tomēr vairāk laika varētu veltīt savai atvasei un pasekot cītīgāk bērna mācību gaitām. Vai tiešām autors uzskata, ka kavēt nolikto termiņu ir normāli, un skolotājiem uz to būtu jāpiever acis? Vai Jums patiktu, ja, piemēram, Jums termiņā netiktu izmaksāta alga vai kā citādi neievērotu un necienītu Jūsu prasības? Diezin vai! Bērnus jau no mazotnes ir jāmāca cienīt gan vecākus, gan skolotājus, gan apkārtējos cilvēkus, un nepamatota kavēšana ir necieņa ne tikai pret skolotāju, bet arī pret pārējiem skolēniem!!!

L Lylita 14.08.2009

Šī foršā skolotāja dara pareizi!!! Lai bērni jau skolā sāk apzināties sūro dzīves realitāti, šajos laikos ir jāmaksā par visu. Ja bērns laicīgi nevar izpildīt uzdoto uzdevumu un VECĀKI neuzskata par vajadzīgu pieskatīt savu bērnu, tad lai maksā. Bērnam skola ir tas pats, kas vecākiem darbs. Vai šie vecāki uzskata, ka kavēt darbu tas ir normāli, darbā atskaites nodot ar kavēšanos, tas arī ir normāli????? Nez vai ir kāds darba devējs, kurš uz to visu piever acis. Darbinieks tiek sodīts - labākajā gadījumā - tiek atņemta prēmija, sliktākajā gadījumā - atlaišana no darba.
Nu tad vecāki izlemjam paši, vai mēs mazliet pieskatām savas atvases un darbi skolā tiks iesniegti laicīgi, vai arī maksājam skolotājiem, kuri veic visgrutāko darbu uz pasaules un par to saņem smieklīgu atalgojumu.

P Pukshkjis 14.08.2009

Shadas muljkjiibas varetu spljaut aaraa pashi skoleeni, bet nu ne jau gudri, pieaugushi cilveeki, kuri vel pie tam ir uznjemushies saistiibas but par vecaakiem! Bet Jums ir jasaprot, ka neviens gudrs cilveks Jusu viedokli un sudzibas neatbalstis, jo tada ir dzive...par katru nokaveto dienu...procenti... :D tas lai skaidrak izprast, ko skolena dotie auglji un darzenji nozime Juusu izteiksmee, kad laicigi neatdodat kreditus :D

I irena 10.11.2010

Jā, skolotāja Džeriņa, bet lai gribētu godīgu attieksmi vajadzētu sākt ar to, ka darbi jānodot laicīgi. Kāpēc, lai viņa tērētu papildus laiku, lai labotu darbus tiem, kuri nekaunīgi basto stundas un nenodod darbus? Es arī rez pirms kādiem 5 gadiem viņai nesu lielu ananāsu, viss ir pareizi!

Z Zinātāja 15.11.2010

Džeriņai pareiza attieksme! Tas ir viņas brīvais laiks, kas nav jātērē parādniekiem! Viņa vismaz dod iespēju kavētos darbus nodot un labot!

Ieteiktu labāk parunāt ar savu bērnu.