Rīgas atbrīvotāju mazdēli - Lien kur nevajag

Šodien atkal un atkal Rīgas okupantu mazdēli žvaukst, ka vajagot redizet ceinīt viņu tur vēctēvus, kas gāja bojā okupējot Rīgu. Pareizi darīja, ka gāja bojā- varonīgā Vērmahta armija sadeva plukatām Ivaniem kā nākas. Kā saka, lai vienmēr atcerās Rīgu.
Un tie, kas atkal mēģinās smilkstēt, "Jūs duraki nezināt kā būtu ja būtu", tad paziņoju, ka būtu labāk, ja krievu armija būtu sagrauta un triumfētu vācieši- kulturāla, gudra nauta- Mēs izaugtu ar vāciešiem un būtu tas kas tagad viņi- ne tādi plukatas kā tagad- auguši pie aziātiem.
Un vispār- kāpēc kāds man var censties pārliecināt, ka Rīgu 13. oktobrī vajadzēja okupēt. Es uzzskatu, ka nevajadzēja. Paldies par rūpēm- krievu okupantu maz'dēli- lasieties vien projām- gan mēs kaut kā pasī, bez jums tiksim ar visu galā.
Un tas kas uzrakstīs kirilicainus komentārus būs jebnijs koņs.

J

J JanaiunJurim 21.10.2009

Jūsu rakstītie komentāri ir pārsteidzoši vienādi- abi Jūs sagaidat, ka kāds Jums iedos rokās, darbu, maizi, labklājību. Jūs abi stlbo Latviju asociējat ar citiem- tiem stulbajiem, bet ne ar sevi. Jūs visu sagaidiet no citiem. Vai ir kaut kas tāds, ko Jūs varat valstij dot? Paši?
Jau kaut kur kaut kad minēju vienas vācu firmas Logo- "Katra diena nedaudz labāka". Man liekas tā ir lieliska pieeja kā uzlabot savu dzīvi. Izdariet, kādu pavisam niecīgu mazumiņu sev, ģimenei, valstij- un rītdiena būs drusku labāka par šodienu.
Bet Jūs tur vēlēšanas, vēlēšanas, PCTVL...

S Sandis 21.10.2009

Naida kurinataji ir sadisti.Padarijat Latviju par Osvencimu un Buhenvaldi pensionariem, nonemat visus minimumus.
Stradniekiem nav vairs nekadu iekrajumu.Partikas paterins kritas.
Fasisti-sadisti sed un nirgajas pie datoriem pa cilvjiem.
Nost Fasismu!

A Argeddo 02.11.2009