Rīgas atbrīvotāju mazdēli - Lien kur nevajag

Šodien atkal un atkal Rīgas okupantu mazdēli žvaukst, ka vajagot redizet ceinīt viņu tur vēctēvus, kas gāja bojā okupējot Rīgu. Pareizi darīja, ka gāja bojā- varonīgā Vērmahta armija sadeva plukatām Ivaniem kā nākas. Kā saka, lai vienmēr atcerās Rīgu.
Un tie, kas atkal mēģinās smilkstēt, "Jūs duraki nezināt kā būtu ja būtu", tad paziņoju, ka būtu labāk, ja krievu armija būtu sagrauta un triumfētu vācieši- kulturāla, gudra nauta- Mēs izaugtu ar vāciešiem un būtu tas kas tagad viņi- ne tādi plukatas kā tagad- auguši pie aziātiem.
Un vispār- kāpēc kāds man var censties pārliecināt, ka Rīgu 13. oktobrī vajadzēja okupēt. Es uzzskatu, ka nevajadzēja. Paldies par rūpēm- krievu okupantu maz'dēli- lasieties vien projām- gan mēs kaut kā pasī, bez jums tiksim ar visu galā.
Un tas kas uzrakstīs kirilicainus komentārus būs jebnijs koņs.

J

K Klient 13.10.2009

"gan mēs kaut kā pasī, bez jums tiksim ar visu galā..."
20 gadi nepagāja...

S sviests 14.10.2009

Es negribu "kaut kā" atšķirībā no tevis.

T Tālis 14.10.2009

Tiešām ar vāciešiem būtu reālāk. Ja kāds vēl nezin, tad vācieši paši Hitlera režīmu atzina par nelabu jau 1944. gadā. Vācieši paši uzsāka cīņu pret Hitleru, par ko liecina atentāti. Tātad ja Vērmahts krievu plukatu ar melniem gēla nagiem uzvarētu, tad Latvija būtu tas kas Vācija ir šodien.

M Mao 14.10.2009

njā. pie vācu kārtības skolas tualetēs nekad nebūtu urīns uz grīdas.

č čuks 14.10.2009

neviena jebnija koņa pagaidām nav

X XXX 14.10.2009

stulbums

A advokātsKreizis 14.10.2009

Nu Xxx. Pastāsti mums tumsoņiem, kas ir stulbums tavā uztverē. Vai tas, ka mūsu vecāki brauca ar Moskviču nevis Audi astoņdesmitajā gadā, vai tas, ka Vācijā šobrīd kara veterāniem pensija ir 400 Eiro, bet krievu veterāniem tik melni nagi un rupja valodiņa? Varbūt stulbums ir tas, ka Vācija šobrīd nosoda vardarbību, genocīdu, iekarošanu, bet Krievija slavina un atbalsta?
Ja tu mums neizskaidrosi, tad mēs tevi uzskatīsim par jebniju koņu un tas jau vairs nav labi.

A AivisDrāznieks 14.10.2009

Piekrītu autoram. Svēta patiesība. Saprotiet- Hamleta laikā cigaretes " Marlboro" vēl nebija tiktas sākt ražot. Tas ir fakts. Tāds pats fakts ir ka Rīgai 1944 gadā nevajadzēja nekādu atbrīvotāju. NEVAJADZĒJA.
Vēl es izsaku cerību, ka autora paustais liek visiem jebnijiem koņiem palikt tur kur tie ir un neuzspiest savu okupācijas slavināšanas uzspodrināšanas mēģinājumu.

A advokātsKreizis 14.10.2009

Advokātam Kreizim bija liela kolekcija ar tukšiem dzīvokļiem. Kurš zin kurā mākslas filmā tas bija?

P pufa 14.10.2009

šahs briljantu karalienei- nebija?

P Pāvils 14.10.2009

Dabrauksisks atlaidis 25000cilveki lidz 2013.g.algas minimālas.
Partikvekalsi samazin pārdevējus.
Latvieti nepadodies, krievi nāk
Latvieti neskaties kā zogu
Latvieti nepadodies krievi nāk
Latvieti neskaties defolts jau klāt

V vita 14.10.2009

Man kauns par Tevi! Tādi kā Tu, rosina naidu starp cilvēkiem! Tagad, šajos grūtajos laikos, to nevajag darīt!

P Pāvils 14.10.2009

Latvieti nepadodies krievi nāk.
Latvieti neskaties, defolts jau klāt.
Neskaties ka es zoggu
Latvieti, galvenais nepadodies, krievi nāk!
Kurini tik naidu nacionālo.
Tikmēr visas valstis, kur ir sociālisti, komunisti nav [slēpt]@te ir!
Francijā ir komunisti, sociālsiti.Strādnieki vairāk pelna bbez darba, ka tew cenzori!
GFrieķijā uzvarēja sociālisti vēlēšanaā.
Negribi būt nabags, ta balso par kreisajiem.
Es pa LSP vai PCTVL.
18gadi letiņi mums melo

B Boriss 14.10.2009

Man patīk visas tautības!Mācos latviski ilgi.
Kas slikts par mani ?Strādāju ilgi Somijā, tad Zviedrijā pa mehāniķi.
Uz Latviju braucu labot zobus.Zviedrijā man tagad ir pabalsts bezdarbnieka.Tur es dzīvoju patstāvīgi.
Man nepatīk, ka visi cilvēki lien no vienas partijas uz citu.
Melo, apspiež tautu, krāpjās.Spaida nabagus.Tad viņi nevar vairāk melot, tagad ar nacionālu naidu mūs kūda.Vēlēšanās spēlēs atkal melus, solīs.
Kad slēdza slimnīcas tikai pctvl sp Socpartijas pretojās ar piketu Briselē.
Viltus patrioti klusēja.Neko no kredīta jums nedos, visu bankām.
Apzog tautu ikdienu.
Balsošu pa PCTVL.Man nav naids uz latviešiem, jūs tikai vēlat visi tos krāpniekus.Krāpnieki melo jums, maina partiju nosaukumus.
Noveduši 2 ais lielāks bezdarbs ES.Igaunijā 10, 9%Latvijā 13, 3%.
Jūs māna katru dienu, cērpj, ceļ nodokļus.

A advokātsKreizis 14.10.2009

Nebija gan"Šahs briljantu karalienei". Advokāts Kreizis 1941. gadā nomainīja savu advokāta uzvalku pret SD uniformu, par ko Rihards bija ne pa jokam izbrīnījies un advokātam Kreizim sacīja:"Tevi gan es necerēju ieraudzīt SD uniformā!", uz ko advokāts Kreizis atbildēja: "Savs laiks aiztāvībai, savs-apsūdzībai" Un pacēlis acis augšup noteica: "Es nekad nepiedošu tiem, kuru dēļ es veselu gadu slēpos pagrabā! Kā žurka!"
Šī raksta būtība ir ļoooti savīta ar advokāta Kreiža pārliecību. Nu, tad kurā filmā tas noticies?

V Vika 14.10.2009

а что ты обиженный такой? что когда всем давали воровать тебе не досталось что ли? ни чего не переживай теперь когда оккупанты уедут, ты жить начнешь только еще хуже чем раньше..

Ak tad Vika pretendē uz mātes barotājas statusu. Sak aizbrauks okupanti, tad tu slikti dzīvosi. Tie ir kārtējie mājieni, ka PSRS varmācīgi mums kaut ko labu ir nesusi. Vika -aiznes vāciešiem Zaporožecu, atņem BMW un pasaki, tagad mēs jūs atbrīvojām un tagad jūs labi dzīvosiet.

R Riba 14.10.2009

Vika ir pirmais jebnijs koņs.

R Riba 14.10.2009

Vika Krievija arī visādi par Mongoļiem izsakās.Mongoļi esot Krieviju iekarojuši. Tāpēc saproti arī mūs, ka atnāk kaut kāds skrandainis jebūčijs un pa saimnieku sataisās. Beigās vēl izvaro manu māsu, nodedzina manu kūti un nozog manu Bībeli. Jebnijs koņs.

S SISE 14.10.2009

Vika ir jebnijs koņs!
Neko līdz galam nav izlasījusi uzreiz pa savam kirilicam kauč ko smirdēt.