Rīgas atbrīvotāju mazdēli - Lien kur nevajag

Šodien atkal un atkal Rīgas okupantu mazdēli žvaukst, ka vajagot redizet ceinīt viņu tur vēctēvus, kas gāja bojā okupējot Rīgu. Pareizi darīja, ka gāja bojā- varonīgā Vērmahta armija sadeva plukatām Ivaniem kā nākas. Kā saka, lai vienmēr atcerās Rīgu.
Un tie, kas atkal mēģinās smilkstēt, "Jūs duraki nezināt kā būtu ja būtu", tad paziņoju, ka būtu labāk, ja krievu armija būtu sagrauta un triumfētu vācieši- kulturāla, gudra nauta- Mēs izaugtu ar vāciešiem un būtu tas kas tagad viņi- ne tādi plukatas kā tagad- auguši pie aziātiem.
Un vispār- kāpēc kāds man var censties pārliecināt, ka Rīgu 13. oktobrī vajadzēja okupēt. Es uzzskatu, ka nevajadzēja. Paldies par rūpēm- krievu okupantu maz'dēli- lasieties vien projām- gan mēs kaut kā pasī, bez jums tiksim ar visu galā.
Un tas kas uzrakstīs kirilicainus komentārus būs jebnijs koņs.

J

P Pāvils 14.10.2009

90% firmu LATVIJĀ PIEDER ĀRZEMNIEKIEM.
Pienu daudz zemnieki nodod lietuvā, tur maksā vairāk, ātrāk par pienu.
Izeajs viņiem cita nav.
MŪS KŪDA GRAMATIKU NEZINOŠAS PERSONAS.
SŪDZĪBĀ DAUDZ KĻŪDU GARMATISKO.
Tikmēr lasiet labāk www.latsocpartija.lv
Palasi kur liek naudu faldība www.financenet.lv izlasi rakstus, arhīvus.
Lasi uz domā!Visu atdod bankām, ceļ nodokļus.
NEVAJAG KŪDĪT CILVĒKUS.
VISAS TAUTĪBAS IR LABAS.
JŪS KŪDA LAI NOVĒRSTU JŪSU UZMANĪBU NO SAMAZINĀJUMIEM.
Izlasi www.lvsada.lv Preses relīzes, lasītāj.Tā ir slimnīcu lapa.
Izlasi viņas.
BEIGSIM NAIDOTIES, LASAM PA EKONOMIKU, KAS TE NOTIKS AR MUMS.

F ffl 15.10.2009

atbrīvotāji atradušies.

4 4u4undras 15.10.2009

autors-jus esat bezdarbnieks vai no psihiotriskai slimnicai???

P Pecis 15.10.2009

četrdesmito gadu beigās Rīgas iedzīvotāju sastāvs radikāli mainījās jo sadzina civilokupantu barus. Prastu neinteliģentu publiku. Tā tas ir arī tagad pie katra vārda. ATBRĪVOTĀJI, mums tas nepatīk, tāpēc vēršam jūsu uzmanību uz to.

A AdvokātsKreizis 15.10.2009

Advokāts Kreizis vēl paskaidroja Martai, ka dzīvoklis Rīgas centrā, kur viņi apmetās, dotajā brīdī ir bezsaimnieka īpašums.

S Sandis 15.10.2009

Ejiet uz psiheni rakstat tur murgi savus!
Debiliķi, tādu kā jūs dēļ ir suudi valstīi baigie.
Kretīni, strādāt vajaga, taupīt, ēst mūsu pavāru gatavotus produktus.
Nē tik kaukt.Latviešu nacionālisti atradušies.
Vismaz rtakstīt vajg labi.Vienā komentā tēlo krievu, otrā letiņu, trēša otru letiņu.Vācies uz zemessargs.lv un tupi tur.Tur tavi teksti papilnam.
Jūs tēlojat nacionālistus, kad tautai atņem maizi jūs muti turat ciet.
Taga samaksat pa šo kamapņu, sākuši pelnīt maizīti provokatori 2gabali te tusējat.

P Pecis 16.10.2009

Sandis sašutis. Pasaki čomiņ, konkrēti, kas tad te nepareizi uzrakstīts? Ja kaut kas būs, tad palūgsim autoram izlabot. Te ir tikai pieminēts, ka Rīgas atbrīvotāji svin Rīgas atbrīvošanu, kas patiesība ir Rīgas okupācija un sākums 50 gadu ilgai grimšanai, izolētībai, pārkrievošanai u.t.t. Tev taču arī nepatiktu, ja kāds lutausis tev atņemtu ugunsdzēsēju mašīnu un pēc tam vēl ilgi ar to dižotos. Gan ar to ka atņēmis, gan ar to, ka tā tagad pieder viņam.
Tu piemini, ka nav ko ēst, ka ņem maizi nost. Neesmu neko dzirdējis par tādām akcijām, ja vien tu nerunā par maizes ņemšanu nost 40. gadu beigās, tad krievi gan ņēma nost. Un domā, ja portālu llikvidēs, tad to maizi sāks dot atpakaļ? Šaubos.
Tu raksti, ka vajag strādāt. Es, piemēram strādāju melnu muti, nezinu, kā ir ar tevi. Tad vajag ēst mūsu pavāru gatavotos ēdienus. Es šodien tieši arī ēdu mūsu pavāru gatavojumus. Iegāju kombināta ēdnīcā, tur pavārīte Ilga manos gados rosījās. Mūsu acu skatiens kā vienmēr sastapās un es atkal varēju cerēt uz dubultu kartupeļa biezeņa devu, maksājot kā pa parasto.
Tu raksti, ka vajag taupīt. Es arī taupu. Tuvojoties kasei, es ķīseli ar putukrējumu noliku atpakaļ. Tad kaut kur aizmugurē kāda ēdēja neuzmanīgu roku nepieskatīta, pa gaisu aizgāja kefīra glāze un ar troksni sašķīda. Šī fakta dramatismu saprata arī man aiz muguras stāvošais izsalkušais un noteica-Pizģec. Pēc tam viņš uzlika sev uz paplātes ķīseli ar putukrējumu. Viņš netaupīja.
Un ar tādu muti, viņš putukrējumu ēdīs, es nodomāju, turpinot virzīties tuvāk kasierei Guntai, ar kuru mums ir noruna, ka viņa šad un tad nepieskaitīs manam tēriņam kompotu. Un tieši šodien biju uzlicis divus kompotus, lai sanāk vēl taupīgāk, kā tu biji rosinājis. Kompots ir pietiekami mazvērtīgs, lai neviens neko... tā es viņai vienreiz saldi čukstēju austiņā.
Ko vēl sliktu citiem gribi piešūt? Aha-nacionālismu! Nacionālisms ir slikta lieta, jo paralizē indivīda domāšanu uz šaurina redzes leņķi, liekot domāt tikai vienā virzienā. Bet ir tāda lieta, kā nacionālā pašapziņa, kas ir savu nacionālo vērtību cienīšana, savas vēstures pārzināšana, pacietīga izskaidrošana mūsu viesiem kas un kā un tavas pažarnieku mašīnas atsišana atpakaļ. Krieviem arī ir patriotisms ar mātes pienu iebarots. Patriotisms un WW2.
Tā kā mēs atgūsim tavu ugunsdzēsēju mašīnu, kopā ar visiem alvas zaldātiņiem! Noteikti atgūsim!
Sandi, vēl tāda nianse, tavs rakstījums, piedodiet, tāds ar kļūdiņām. Varbūt pārlasi nākamreiz un palabo, citādi tas ir tas pats, kas tārpainu ābolu meitenei pasniegt. Maskavas ātrvilcienā.

S SISE 16.10.2009

Te atkal autors. Visiem citādi domājošiem! Es tikai izsaku savu viedokli. Mūsu valstī ir katram atļauts izteikt savu viedokli tādā formā, kā viņš to vēlas. Tā vismaz stāv rakstīts konstitūcijā, uz kuru, Jūs, citādi domājošie esat pacēlušu roku. Un dikai navajag Dē, ka es ar kļūdām rakstu- es ar iestarpinājumiem, uzrunām un divdabju teicieniem tīri labi galā tieku.
Un tādiem kā Sandis, kurš nesen sašuta, teikšu, ka 13. Oktobra notikumiem 1944. gadā nav nekāda sakara ar šī brīža ekonomisko krīzi. Ja 2009. gada nogalē Latvija vēl joprojām spiestu gāzi grīdā- tāpat atrastos bariņš vecu krievu ex-okupantu, kas svinētu šo dienu. Un tāpat es to nosodītu. Un vēl- man neviens neņem maizi nost, pretēji Sandim (jo viņam vakar maizi uz ielas atņēma), jo es spēju parūpēties par sevi, savu ģimeni un kādiem 10 pensionāriem katru mēnesi.

Mamma 16.10.2009

Es ari rakstu ar kludam, jo neesmu latviete bet macos savas valsts valodu un ciest nevaru apspiedejus. Tas nav godigi ja kads grib kaut ko uzspiest ar varu it ka vairakuma viedokli. Isteniba tas ir totals totalitarisma paraugs. Katram ir tiesibas sava etniska valsti uz brivibu un savas valsts valodu.

ш Шо? 16.10.2009

Kā man patīk tādi raksti, nožēlojami savā nespējā kautko mainīt..cīnies ar vēsturi, dēļīņ, jo nākotnes tādiem kā tu nevar būt..vismaz gaišās nākotnes...:))))))))))))))))))))))))))pasmejos vismaz par šmurguļu tusiņu:D

S Sapiens 16.10.2009

Eu, ejam kaut kur dzert šovakar!

Mamma 16.10.2009

Kur?

S SISE 16.10.2009

..dēļīņ... Pasmejies par tiem. Mēs lielākā barā par tevi.
Palasi ko samurgoji un padomā vai kāds sapratīs to. E spiemēram ne.

..Bet pats tik priecīgs. Idiots! Kas vēl?

M Mega 18.10.2009

Bijāt dzert?

Mamma 18.10.2009

Neviens man nepateica kur iet laikam tikai personam vip tas bija zinams kur dod dzert kur iet jautri.

M Marina 18.10.2009

jā debili, nu tad izdariet lietas labā. paceliet ekonomiku savā valstī...nevarat?...nu ja tikai seit muldēt varat...fui...nozelojama tauta...kriewvi ruleee

Mamma 18.10.2009

rulle uz izgaztuvi...

A albis 18.10.2009

AUTOR ак тад ёбнийс коньс, ун виспаар причом тас висс бууту лабаак изнесис парашу.

S Sandis 20.10.2009

Starp citu, vai nacionalisti iebilda pret skolu un slimnicu slegsanu, pensiju atnemasnu.Ne, jo viniem nebija pateicibas.
Es jus viltus patrioti pazistu ka oblupljenujus.
KKa nav pateicibas, ta kluse.
Jus no tas vietnes esat sadisti- galeji labejie miljonaru aizstavji.
Beidziet d...t, es zinu, kas Brisele somenes protesteja pret genocidu.
Jums nacionalisti pasiem pirmaja vieta nauda.
Ar kudisanu jus noversat uzmanibu sabiedriba no GENOCIDA.
Laika kad visa pasaule brinas par musu mulku zemiti un nenormalo tautu, jus celat UZMANIBU NOVERSANAS AKCIJU.
Pazistu portalus, kur tiek pielauti nacionala naida komentari.Logisku viedokli tur necies.Lamas un naidu komentaros iemilejusi.
Tipiniet tur.
Nozelojamie, jus pasi esat tadi pasi idioti.
Nezin kapec S...du patriotiem vienalga, kas notiek Latvija.
Paedusi vini smejas par nabagiem, priecigi uztver tautas apliksanu ar visadiem nodokliem, minimumu nonemsanu, pensiju un slimnicu iznidesanu.Tapat nacionalistiem patik valdibas lemumi, vini kluse.
Kad tirgotaji kauca par PVN, tad mulku partija mitina bija gan.
Neesat par agru sakusi kurinat naidu?Vai instrukciju sanemusi.
Starp citu isti nacionalisti ir Francija, Irija, Basku zeme, seit ir tikai DZIMTENES NODEVEJI.Tie JUS ESAT.
Jums nosplauties par Latvijas makroekonomisko stavokli, ekonomikas prognozem, nabadziba iedzitu tautu, kurai viszeligi apsolita minimala neatliekama palidziba.
Tapec lasieties uz savu maizestevu krogiem, portaliem, un tupiet tur.
Es zinu par ko Saeima balsoja vl Eiroparlamenta kandidats Lacis.
Pasi jus nodeveji sava portala tur rakstat par to.
Starp citu, JUS kadreiz man patikat loti.
Tagad redzu, ka esat NAUDAS VERGI, GALEJI LABEJIE, UZ LIELBAGATNIEKIEM ORIENTETI BRIESMONI CILVEKU IZSKATA.
Es par Jums vairs nebalsosu, jo esat SLINKI, GLEVI, jo klusejat par notiekoso genocidu!
JUMS nav rikojuma iebilst, tapec klusejat un nirdzat.
Tagad es balsosu par pctvl.
Varbut viniem intereses, cik slimnicu te paliks, cik skolu.
Jusu kritizetaja Baltkrievija netiek izlikti uz ielas cilveki, nesledz skolas, slimnicas, neatlaiz policistus.
DOMAJAT ESMU TADA MULKE, KA JUMS UZTICESOS PEC JUSU NODEVIBAS?
JUMS, VILTUS PATRIOTIEM, SAUSALIGIEM BRIESMONIEM?

S Sandis 20.10.2009

18 gadi mani apkrapa fasisti.
Vini mums melo un apzog 18gadus.
Pietiek, tagad pasaule par Latviju jau nirdz.
Visi brinas par musu stulbumu padevibu naivumu.
Es balsosu par PCTVL.
Uz JL telts bija- Darbs, Veseliba, Izglitiba.
Pasvaldibu velesanas.
Dazas dienas velak vini apcirpa pensijas un pazinoja par atlaisanam.
Agrak Saeimas velesanas balsoju par tb lnnk, tad par zzs.
Tagad balsosu par PCTVL.
Tie ir vienigie, kas vel nav izmeginati.
Sliktak jau nebus.
Tulit taisis jauas partijas, jauus klonus.Vini spele teatri!
TV pateica, 1.500.000.000 esot valsts kases konta, tad 4miljoni % vien menesi sanak.
Fasisti samazinaja neapliekamo minimumu atkal.
Atklaja isto -seju genocids, meli, mantrausiba.
Tagad neviena cita, ka PCTVL nav atlicis, ko izmeginat.
Ir jau kabatas klonu rezerves varianti saveidoti scp ps vl un citi. Tikai latsocpartija un pctvl paliek vienadi.
Man tie z otru un melo.
Nakamgad ir Saeimas velesanas.
Izturiet un nebalsojiet par tiem, kas staiga no viena partiju uz citu, melo un krapj.
Jaievel kadi kreisie- tnss, lsp, pctvl.Citadi mirsim bada.nepatik a ko darit?Parejie tik staiga no viena spartijas uz otru un melo paliek resni bagati.