Rigas 45 vidusskola - Rigas 45 viduskola

Man jautājums kādeļ skolā nepiecišama kafeinīca? Manuprāt bērniem uz skolu jāiet mācīties ne kafeijnīcā sēdēt. Interesanti direktors atrod telpas ko izirēt kafeijnicai , tai pat laikā bērniem jākāpj pa metāla trepēm kuras nav drošas lai beniņos šauriā spēlētu klavieres ? Rodas jautājumi kur paliek nauda ko firma kas saimnieko ednīcā , kafeinica un kioskā maksā par īri? Kā šī firma maksā par elektribu ja ir kopējais skaititājs?

R rausītis 3 11.04.2013

kas teica ka kads maksaa paar iiri??

L Lelle Bez Matiem 11.04.2013

kāpēc pēdējā laikā par 45. vidusskolu vesela kaudze ar dažādām sūdzībām, kas gramatiski visas ir vienādi drausmīgas?

U Uzņēmejs Egils 12.04.2013

Man ir tikai kafeijnica, un tad patērēju vairākus 1000 kw mēnesī .Varu iedomāties kāds patēriņš ir skolas ēdnīcai. Gan jau ūdens arī tiek ņemts no kõpējā skaititāja?

M Marta ar matiem 12.04.2013

Lelle Bez Matiem. Ja jau tās sūdzības būtu tikai pēdējā laikā. Ieejiet google ievadiet Rīgas 45 vidusskola sūdzības, vai Tālis Veismanis. Secinājumus vari izdarīt pati. Ja gribi labot kļūdas ieej Delfos un paskaties kā raksta žurnālisti.

V viena tante teica 12.04.2013

Iegaaju googlee jaa interesants tips tas veismanis, par neatbilstiibu amatam atbriivots smiltenee no direktora amata. Uzrodas Riigaa un kļuust par 45 vidusskolas direktoru, laikam jau taisniba tai tantei ka visas nelikumibas sai skolaa tiek pielautas jo Riigas domes izglitibas, kultuuras unsporta departamenta direktors ir bijusais veismaņa klasesbiedrs????