www.sudzibas.lv Rigas 45 vidusskola Kā skolotāji izturas pret skoleniem

Rigas 45 vidusskola - Kā skolotāji izturas pret skoleniem

Es velos padalīties ar savu pieredzi mācoties Rigas 45 Vidusskola. Iesaku ja ir iespeja tad neiet uz to skolu jo tur skolotaji un diriktors sakuma pirmo gadu vel izturas labi bet pec gada sak apsaukat skolenus un ne tikai...Tur skolotājus ir viegli uzperkami. Skolotaji nelabo kontroldarbus un liek nepatiesas atdzimes.

V

M Marfuša 06.02.2015

Nu un cik tev var ielikt?Kādu atdzimi?

Likumsargs 06.02.2015

Es par šādu tekstu ieliktu divnieku!
Skolēnam klibo ne tikai gramatika, bet pat pareizrakstība, tāda nu ir tā jaunā paaudze, neprot pareizi uzrakstīt vārdu.
Diemžēl šodien skolēni ļoti labi zin savas tiesības, bet pienākumus gan aizmirst! Nav brīnums, ka apsaukā! Es arī laikam apsaukātu šādu rakstītāju par zosi!

EJ PAMĀCIES LATVIEŠU VALODAS PAREIZRAKSTĪBU, NEVIS SĒDI INTERNETĀ DAUNIŅ!

K Kristians.C 04.08.2018

Pirms uzrunas ir jāliek komats. Mācies pats gramatiku, dauni! Cilvēkam vienkārši negribas rakstīt tik garu tekstu ar pareizām pieturzīmēm, domu taču var saprast.