Rigas 45 vidusskola - Rigas 45 viduskola

Dīvaina Latvija! Ko tik nav japiedzivo ja laicigi nenomirst. Pec 8 menešu nostradašanas Rigas 45 vidusskola , tiku atlaists no darba par sodamibu padomju laikos?????

G

P Pālis 27.10.2012

ZINU ŠO STĀSTU. RĪGAS DOMES DEPUTĀTS TĀLIS VEISMANIS NO VIENOTIBAS KARTEJO REIZI DEMONSTRE " MUSKUĻUS. PAR VIENOTIBU NEBALSOŠU. ? 1. KADEĻ TAD ŅEMAT DARBA?? 2. CIK ZINAM LIGUMS TIKA NOSLEGTS 8. 03. 2012. NEVIS KA RAKSTITS RIKOJUMA 08. 08. 2012.

M Mušpapirs 27.10.2012

Dīvaina valsts, padomju laikos izsit logu, dabu nosacitu sodu un briva Latvija nevar skola stradat par setnieku?

Dannii Disaster 28.10.2012

LOL. Mjaaa, man nekur citur pasaulee nav gadiijies sastapties ar tik daudz nejeedziibaam kaa Latvijaa. "Diivaina" nebuutu pareizs vaards. To sauc "fucked up"!

drakonica 28.10.2012

Daaaaa... interesto kogda na rabotu prinimali eto ih ne volnovalo, a cerez 8 mes. otkril Kolumb Ameriku nakopali fakti nu eto toljko sdesj u bas takoje vozmozno.
Konecno jesli sudimostj za pedofiliju ili nasilije ja soglasusj s smīkņai v skole ne sovsem podhodasceje mesto dlja raboti s takoj sudimostju no eti fakti nado proveratj do togo kak celovek podpisal dogovor a ne posle togo kak on prorabotal 8 mes.
a jesli sudimostj za kakuju nibudj melocj ranjse ljubili upratatj za resotku i bez povoda nu togda izvinite on cto teperj s klejmom na vsju ziznj jesli celovek menajetsa jemu nado v etom pomogatj a ne neosoznano sozdavatj jemu uslovija i vinuzdatj na novoje prestuplenije

Nu cto ja mogu skazatj v etoj strane vsjo dlja naroda!!! Praviteljstvo o nas dumajet!!!

Zandard 28.10.2012

Dīvaina Latvija-За что боролись на то и напоролись

K Kristīne Auce 29.10.2012

kādam komunistam noteikti iedeva pa rīkli:) tūlīt noziedznieks uz mūžu