Rigas 45 vidusskola - Rigas 45 viduskola

Ja gadijuma kads doma iet uz šo skolu stradāt , neiesaku. Nostrādaju šai skola 8 mēnešus tad ar direktora tāļa veismaņa , kurš vienlaikus ir ari Rīgas domes deputats no vienotibas rīkojumu tiku atbŗivots no darba. Protams iesniedzu prasibu tiesā . Tiesa manu atlaišanu šagada 3 aprilī atzina par pretiesisku. tālis veismanis mani ar rikojumu atlaida no darba oktobrī, tiesa pasludinaja ka manas darba atiecibas ar darba deveju beidzas 03.04. 2013. Pec 10 balu sistemas sai darba vietai lieku 0. Pirms ejat strādat uz so skolu , ieejiet google un ievadiet 45 Rigas vidusskola sudzibas, vai tālis veismanis. Secinajumus izdarisit paši.

Z

U uzzy 05.04.2013

Labi vien ir, ka atlaida! Sūdzībā ir kļūdas. Vismaz bērni ir pasargāti no tā.

K Kurmis 8 05.04.2013

Lai vārdu, uzvārdu rakstītu ar lielo burtu, tas ir jānopelna. Tai laikā kad cilveki mirst Latvijā badu un nosalst uz ielām šie te pareizrakstibu māca. Maddalena piemizto raksta ar garo ī. Tapec jau esat, kur esat ka necinaties par savam tiesībām. Lai Cilvekam veicas un kaut tādu butu vairāk.

U uzzy 05.04.2013

Cieņu var nopelnīt, nevis pareizrakstība uz to norāda! Tā ir necieņa pret sevi un savu valodu. Domāju, ka tam netiktu pievērsta uzmanība, ja sūdzība nebūtu no (varbūt) skolotājas.
Ja jau badā mirst un nosalst uz ielām, tad kāpēc autore raksta sūdzību un Kurmis moralizē par augstākām vērtībām, bet pats tajā pašā laikā atrodas šajā portālā??
Dzīve sastāv no sīkumiem! Varbūt tas cilvēks uz ielas nenosaltu, ja viņa skolātāja būtu bijusi skolotāja, nevis vietas aizpildītāja, kas pat pareizrakstību nemāk.

S Sprīditiss 05.04.2013

Iegāju google, tā smējies ilgi nebiju. Ka tādiem direktoriem veismaņiem skolā ļauj strādat?? Kas teica ka skolotajs. Pirms komentejat izlasat visa informacija google.

S SC uzvar9 05.04.2013

Vienotibas deputāti nekad ar prātu nav izcēlušies.

B Bebrs SC 06.04.2013

To vienotības pāli vajag nograuzt. Palasiju, tas direktors pats sev neriebjas?