Rigas 45 vidusskola - Rigas 45 viduskola

Diivaini kaa skolas kafeiniicas pardeveja pamanas , apvienot divus amatus??? Lidz 14. strada kafeinica, pec tam pamanas veikt darznieces pienakumus. Labakaa gadijuma vinai darba dienai vajadzetu beigties 22 vakara. Karteja mirusa dvesele skola, vai direktora T. Veismana shema?? Jauns amats darziece nakts maina.

N

P podzija 02.11.2012

Tu tiešām esi nezāle. Kas tev par daļu! Ko bāz savu degunu svešā di...?

M Martiņroze 02.11.2012

DIVAINA SKOLA. SAIMNIECIBAS DAĻAS VADITAJA KA ARI LIETVEDE PAMANAS PASNIEGT STUNDAS? CIK ZINU VIENA DARBA VIETA NEDRIKST IENEMT DIVUS AMATUS. KO VAR DARIT DARZNIECE PEC PUKSTEN 5. CERU KA VINAI NEMAKSA PIEMAKSAS PAR NAKTS DARBU.

P Puce -. 06.04.2013

podzija ir stulbuma kalngals, es nemaksaju nodokļus lai uzturetu darznieces kas neko nedara. Neaizmirsti ka skolas tiek uzturetas par nodokļu maksātāju naudu. Gribētu uzzināt ko tad administrācija tur atļaujas ja dārzniece šitā laiž?