Rigas 45 vidusskola - Rigas 45 viduskola

Ja domājat šo skolu par darba vietu neiesaku. Pēc 10 balu sistemas lieku 0. Mani piedzivojumi šai skolā sākās pērn ap jāņiem. Pēc nelaimes gadijuma darbā , netiku saņēmis nekādu palīdzibu pārvarot sāpes pats nokļuvu lidz ārstam. Noslimoju 2 nedēļas tad atgriezos darbā. Tad tika apšaubīta mana slimības lapa un darba devējs to nosūtija veselibas inspekcijai. Veselibas inspekcija slimibas lapu atzina par derigu. Vienīgi es lidz ar to slimibas naudu saņemu pēc 5 mēnešiem. Darba devejs visādi vilcinājās par negadijumu informēt darba inspekciju. Pec laika ari darba inspekcija atzina ka nelaimes gadijums noticis. Tad darba devējs sāka prasīt kautkādas mistiskas veselibas parbaudes, beidzas ar to ka beigās man bija uz rokas divas obligātas veselibas parbaudes kartes. Jo pirmā darba deveju neapmirinaja, neskatoties uz to ka tā deriga 3 gadus. Labi vel ka otru pasi nevadzeja. Tā soli pa solim ,lidz pienāca 25 oktobris , kad ar direktora Tāļa Veimaņa rīkojumu tiku atbrīvots no darba. Vērsos tiesā , kas direktora rīkojumu atzina par pretiesisku. Tiesa manas atiecibas pārtrauca ar 03. 04 2013. Jautra valsts darba iestāde. Pievienoju dažus dokumentus , kuri stādājot sai iestādē man sakrajušies kaudzēm.

V

Komentāri (6)

F fotogrāfs45 09.04.2013

Solītās bildes.

A Apkopēja Nokopēja 10.04.2013

Par palīsdzības nesniegšanu draud krimināl atbildība. Ņemot verā ka skolas direktors ir Rīgas domes deputāts no vienotības kurš zvērējis ievērot Latvijas likumdošanu ??? Palasiju google, tā tai skolā notiek sistēmātiski. Ievadiet google tālis veismanis vai Rīgas 45 vidusskola sūdzibas.

B Būvuzraugs 10.04.2013

Viss labāk patīk bilde ar sastatnēm! Nebrīnos ka esam pirmā vietā eiropā darba vietā bojā gājušo cilvēku skaitu. Ja tas notiek valsts iestādē tad bail padomāt kas notiek citur? Tā turpināt deputāt, driz pašvaldības vēlēšanas...

T Tiesnesis miernesis 10.04.2013

Bēdigi tik tas ka tiesas izdevumi šai gadijūmā tiks segti no nodokļu maksātāju naudas ! Liktu pašam direktoram maksāt, tad varbut padomātu? Tai pašā laikā skolā bērniem nau papīra ar ko pakaļas atslaucīt...

W winijs 10.04.2013

Latvijai ir 3 nelaimes, vienotiba, veismanis un vientieši.

A Akmens 10.04.2013

Dīvainākais ka darba incpekcija šai gadijumā nesakatija pārkāpumu? Lai gan ko tur brīnīties ari stradaju valsts iestādē un par darba inspekcijas ierašanos parasti zinu divas dienas iepriekš. Sastatnes bildē pēc gultas izkatās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes