www.sudzibas.lv ProRmotors Atnem lielo naudu par neko

ProRmotors - Atnem lielo naudu par neko

labdien, es nemu un mani pazini www.prormotors.lv noma motorolerus, un kvadraciklu!!Lieta tada ka kad es panemu motoroleru dienakti pa 25Ls un plus 1ools drosibas nauda, es braucu un pec kada laika man kaut kas motoram notika tur bija trosins kas vnk parplesas .un tad es nevareju vispar braukt .moto viniem ir no kinas .un kad es atvedu motoroleru un nomu man taica maksasi naudu 500ls .par neko, par to ka vini man iebaza suigi motoroleru lai mani veinutu un lai maklsatu naudu.un tapat ir notocic ar maniem paziniem .Es sudzesos vel dauz kur par sho firmu un cilveku kas iedeva man motoroleru .un policija to driz uzzinas .

U

G Guntis 09.07.2009

Es ari tur nemu noma, kau ka man tur liekas viss divaini, es ari nemu motoroleru.vins bija sudigs

K Karlis 09.07.2009

Piekritu.jo patc neesu nemis bet man stastija ka tur noma ir visssudiga.jo pats tur blakus dzivoju

A Alex 26.08.2009

vse eto hernja. Tehnika est tehnika. Sami h..vie voditeli, horosuju vesc isportite, a potom placete.Kozli

V Valdis 02.12.2010

Ja nemāk braukt, tad nevajag ņemt!... Es arī nomāju un visss O.K.

I Igors 06.03.2011

Nu vispaar tas Pro motor ir suudiiga firma. ja panjem nomaa rolleri, un kaut kas nobruuk dzineejaa, vai motoraa, taa neskaitaas klienta vaina, jo nejau klients ir vainiigs ko rolleris jau ir nodraazsts, ar tiem nomas rolleriem braukaa daudz cilveeku, detaljas noneesaajaas, un tas ir normaali ka vinjas luuzst. Bet 500 ls sods par Nomas rolleri? :D Taa tak ir kjiina, vinjai veertiiba iepirkuma cenaa max 300 ls. un, maksimums ko vinji var no jums piedziit par salauztu mantu ir taa droshiibas nauda ko jus atstaajaat, juus varat to rolleri kaut pie mashiinas piesiet, un pa asfaltu vilkt, un visu sadauziit, taa pat max ko samaksaasiet buus drozhshiibas nauda, taapeec vinja arii tiek atstaata.
kaa arii, servisa pakalpojumi vinjiem tur ir slikti, nekvalitatiivs, sasteigts drbs. Par garantijas darbiem vispaar nav ko teikt. Jo ja tu nopeerc relleri, vinjam kaut kas garantijas laikaa notiekaas, taatad tas ir jaalabo, un jaataisa, es aizvedu uz apkopi, man veica apkopi, un es paluudzu paskatiities kas man grab, vinji veica obligaato apkopi par ko ir jaamaksaa, un tas kas pa garantijaj pat neskatiijaas. Nu attieksme ir forsha. Tagad visiem ko zinu, saku lai tur neko nepeerk, jo vinjiem laikam galvaa sakaapis. A satikshu uz ielas saimnieku, redeli ietaisnoshu par attieksmi pret pirceejiem.

A Andrej 13.03.2011

Etu firmu luche obhodit storonoj. pitajutsja razvodit daze na melo4ah.Snimali tam mikroavtobus... Kogda bral mikroavtobuss v dogovore bilo napisano chto bak zapolnen na 1/4. Kogda ja vklu4il zaziganie strelka pokazivala 4ut' menshe 1/4, ja skazal ob etom rabotniku avtoprokata. On govorit ok, otdash s takim ze pokazaniem urovnja topliva. Na sleduju4ij den otdaju mikroavtobus s urovnem topliva 4ut nize 1/4. Etot urod na4inaet mne govorit 4to ja dolzen zaplatit 2ls za ne dostoju4ee toplivo(po dogovoru strelka dolzna bit na 1/4). Pri etom zakrivaet avtomati4eskie vorota, ja ne mogu viehat s ih parkovki :))) Posle etogo etot kloun bil poslan na h...
Zakon4ilos nasha beseda tem, 4to on vizval ohranu :)))) priehal ohrannik, sprosil 4to slu4ilos? Rabotnik prokata govorit on mne ugrozaet, ne ho4et platit dengi i t.d. Ohrannik otve4aet 4to ni4ego ne polomanno, nikto ne dralsja, nikto ni4ego ne ukral...vse ok. vipisivaet etomu idiotu bumagu 4to vizan ne obosnovan i govorit 4to nado budet zaplatit 25ls :)))))))
ja posmejalsja s etogo ot dushi...Dura4ok hotel razvesti menja na rovnom meste na kakie to zalkie 2ls, ustroil cirk na 30 min...po koncovke zaplatitl svoej ohrannoj firme 25ls :)))))))))