www.sudzibas.lv Privātpersona Neuzticams biznesa partneris

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris

Я хотел продать свою SIA и нанял некую даму, которую нашел на портале ss.lv. Вот ее телефоны и обьявления на портале ss.lv раздел Деловые контакты/ продажа бизнеса, компаний :
+371 25959211,
+371 28825515

После получения аванса ета дама долго тянула с продажей , SIA продала через 12 рабочих дней вместо 3 , в резултате чего я получил кучу проблем и убытков.

Не связывайтесь с ней.

Спасибо

Komentāri (1989)

I Inese222 26.10.2018
Skolnieku aizvainošana.

Katru mācību stundu aizvaino skolniekus.
Saka vienu, dara pavisam citu.
Nepilda skolotājas prasības.

S Skaistajs 27.10.2018
Krapnieks

Kaido Megi ir tas cilveks kam nedrikst vispar usticeties, apkraps , apmanis. Nepinatues ar vinu.Ka ari ja ir informacija kur atrast šo cilveku, atlidziba garanteta. ...

J Janis Zeps 30.10.2018
Slikts serviss

Man spiež mācīties dzejoli.

ž žora 01.11.2018
remonts

Bruno ar brāli. Nemaksājiet viņiem avansu, ja darbs nav paveikts līdz galam. Vienojaties konkrēti par katru darbu atsevišķi, jo viņi var pamest darbu nepabeidzot. Teikšu godīgi slikti meistari. Runā daudz maz dara.Stiepj gumiju.

M mm159753 03.11.2018
Slikts serviss

Sadarbība ar šo mākleri nav ietecama.

M Māris Ozols 04.11.2018
Krāpnieks

Pilnīgs alnis. Neko nejēdz.
Paņēma naudu par materiāliem un pazuda.
Uzmetējs un krāpnieks.

R Ruqu 19.08.2019

Kā sauc? Meklēju.

P ParastiBezSūdzībām 07.03.2019
Slikts serviss

Nekādā gadījumā neizmantojiet šo firmu. Drausmīgi slikts serviss, un darbs netiek padarīts līdz galam.

K Kārlis Stolcs 07.03.2019
Kraprsana!!!!

Lūdzu neuzkerieties uz meža pirksanam zāģēšanas izvešanām ar naudām apcakare cilvēkus arī naudas nemaksā ar baļķiem saucas rupjsakot apzog savējos!

M Mareks Jelgava 07.03.2019
slikts serviss

Neadekvāti cilvēki, kuri dzīvo un strādā pēc grstāvokļa.

M Marat Dortans 14.03.2019
Krāpšana

Apkrāpa atlikumu par 4 eur, šodien. Esiet uzmanīgi. Maskavas ielā.