www.sudzibas.lv Privātpersona Neuzticams biznesa partneris

Privātpersona - Neuzticams biznesa partneris

Я хотел продать свою SIA и нанял некую даму, которую нашел на портале ss.lv. Вот ее телефоны и обьявления на портале ss.lv раздел Деловые контакты/ продажа бизнеса, компаний :
+371 25959211,
+371 28825515

После получения аванса ета дама долго тянула с продажей , SIA продала через 12 рабочих дней вместо 3 , в резултате чего я получил кучу проблем и убытков.

Не связывайтесь с ней.

Спасибо

Komentāri (1989)

O Ogoooooooo 23.05.2018
Krāpšana

46 gadi, 68kg, 185, katru nedēļu iepazīstās ss.lv , visas pēc kārtas velk mājās, puse portāla sievietes atpazīst viņu pilns parādu, nekas nepieder, dzer litriem, pīpē blokiem, slims ar sifilisu un HIV, saudzējat sevi!

O Ogoooooooo 23.05.2018

Liene- tu droši vari savākt šo būtni necilvēcīgo...kas atkal sludinājumā meklē brīvas attiecības, vai tavam 14 gadīgam dēlam to vajag redzēt kā dzer litriem, un paralēles mūžigas velk ar citām...

O Odrija Laimīgā 24.05.2018
Ikrāpšana

Sveiki, par Dzintaru Pīlipu aiziet pārāk tālu, izņemat manu rakstīto, sanāk ka nevar rakstīt to, paskaidrojat, visi sūdzas te?!

I Ieva 26.05.2018
Slikta kvalitāte

Kvalitāte nu noteikti nav ideāla nezinu, kā, bet izbalē tetovējums 2 mēnešu laikā un izskatās, ka tetovēts kādus pāris gadus atpakaļ.
Neieteiktu iet nevienam un noteikti ne pie RIHARDA LESKAS.

O Olga Olga 02.06.2018
Обман

Сергей , пользуется поддельными картами ,и проживает в гостиницах , так же по таким картам и летает ! Должен большую сумму частным лицам , которую присвоил обманным путём

E E.. 06.06.2018
krapsana

Aivis Biķernieks neadekvats moderators fb

K Krilova 12.06.2018
Krāpšanos

Uzmanību. Kad jūs pārdodat uzņēmumu. Vai arī jūs pērkat.

L Lote7 22.06.2018
Neizmaksā algu

Valdes locekle Elīna Gailiša, zem kuras "maskējas" Lauris Spillers, neizmaksā algu, kā arī nereaģē uz Valsts Darba inspekcijas rīkojumiem.

B Buubijs 25.06.2018
Nemaksā algas.

Laba diena. Vēlos pabrīdināt nesapinieties ar šo personu Māru sarkani. Iedod darbu kad izdaram. Nauda par izdarīto netiek samaksāta.

Neaizdodiet šim cilvēkam!
Aizņemas un neatdod parādus!

Neaizdodiet šim cilvēkam!
Aizņemas un neatdod parādus!

krāpšana

Ar otru sūdzību nesaistīta persona - D.Gaigals (dzimis 1989), Smiltene, strādā FK Smiltene futbola klubā.

Sistemātiski aizņemas naudu (arī lielākas summas), neatdod parādus, melo par

Nekādā ziņā nesadarbojieties ar šo cilvēku!

ē ēvalds bmw 04.07.2018
Zaglis smauklis krapnieks algu nemaksatajs

Zaglis, krapnieks, neuzticama persona
nemaksa iri, algas, veic visdazadakas mahinacijas, neuzticams, zagligs cilveeks

A Anaana 06.07.2018
Uzmacigi rupji zvani krievu val

Man ari vakar zvanija +3716441529neceliet! Fona skala lerkstona, runa krieviski, es nometu, otra ja reize saka uz mani Blaut! , tresaja vinu pasutiju, vai tiesam nevar vinus kaut ka arestet? Tas tak nav normali

Z zane 09.07.2018
slikta atieksme

milie cilvecini neiet nestradajat agro firma jo daudzi stradieki nevar isturet prieksnieka atieksmi jo man ari pasam ir jau pieredze neizdariju to kas man liguma nebija rakstits un mani atlaida nepatiesi

J Jekabpiliete11221 11.07.2018
Narkotikas

Labdien velejos pazinot par 1 cilveku kurs tirgo narkotiskas vielas liela daudzuma .
Vinu sauc Emils Vitkovskis.
Vins brauc ar tumsi zilu auto.

P prikolists1 13.07.2018
Pār vīrietim kurš regulāri smeķe uz balkona

Mān ir sudzibas pa pretejo kaimiņu virieti kās regulari smeķē uz balkona un man tās sak traucet ēsmu vienu reizī aizradijis bet viņš ir ignorejis.

I ioana 17.07.2018
slikts serviss

Катерина просто не пришла собирать меня к свадьбе в субботу в 6,30
Она не записала меня в свой ежедневник, хотя всего лишь в четверг были обсуждения прически.
Не думаю, что мастера с таким отношением к клиенту можно назвать профессионалом.

M mlm1987 20.07.2018
Crypto ``projekts``

Artis Spades (īstais uzvārds nav zināms). Dod iespēju pievienotos augošam Crypto``projektam`` , nespēj atdot naudu.

Жулик , Должник .

Отдай долг ! Аппаратная душа !

A Aleksis222 23.07.2018
Pasūta pakalpojumu, bet nemaksā.

Lūdzu nesadarbojaties ar Jāni Inni,naudu nesamaksās vai gaidīsiet 2.gadus.Maina firmas,sola,sola.