www.sudzibas.lv Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki

Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki - Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki

Labdien!
Šis jautājums jau ir kļuvis aktuāls. Vai tiešām tas ir nomrāli, ka dzīvniekus pieradina un baro dzīvojamos rajonos?
Nav normāli, ka slimi dzīvnieki dienu dienā staigā un vairojas, ka mazi bērni ar viņiem spēlējas. Veci cilvēki baro dzīvniekus un tie apvēmušies staigā, vismaz šāda situācija ir vērojama Zolitūdē. Vai tiešām nevarētu šo situāciju sakārtot. Situācija ir kļuvusi nekontrolējama. Dzīvniekus baro tie pārojas savā starpā mutējas. Kā arī putni jau lido pie atvērta loga, zilītes, baloži, kaijas. Vai tas ir normāli? Es nevarētu jau nosaukt šos dzīvniekus par tādiem, jo tie jau ir mutanti, ko vecie cilvēki savas bezadbildības dēļ ir pieradinājuši. Bezadbildība, jo kā vērojams, tendence ir iebarot šos dzīvniekus, bet katru dienu tiem nenes barību, kā rezultātā dzīvnieki paliek agresīvi un psihiski. Cik ilgi šī situācija netiks risināta? Vai tiešām nav laiks izstrādāt likumdošanu?

K

D Diana 27.07.2009

A vot vajadzetu piespiest visiem dzivnieku saimniekiem likt čipus.
Tad vismaz ar laiku klaiņojošo dzivnieku skaits samazinasies.
Ko darit ar tagad esošiem, klaidulišiem...Tiešam gruts jautajums, jo nebarot, nomirs.Baros, visadas slimibas un kaites un vairošana.

K kaspars 28.07.2009

čipi neko nedod. Cik zinu, tad ir arī cilvēkiem nozagti mājdzīvnieki un čips neko nedod. Ir tā, ka vienkārši var apskatīties čipa nummuru ar to, kas ir suņa pasē rakstīts, bet, tas ir maksas pakalpojums, lai atrastu saimnieku, tad ir jāzin, kurā poliklīnikā dzīvnieks ir čipots, tikai tajā ir info par dzīvnieka saimnieku, citām nav, citām ir tikai nummurs, kas neko faktiski neizsaka.

J juris 28.07.2009

Kasparam laikam šajā dzīvē nav cita ko darīt, kā tikai cepties, cepties un vēlreiz cepties, tev tie dzivnieki kko noēduši, lai dzīvo.Viņiem arī ir tiesības dzīvot tāpat kā tev, paturi prātā, ka uz pasaules iespējams ir kāds, kas tevi arī gribētu novākt '' no skatuves'' un pirms taisi muti vaļā lai ko teiktu pretī, iesaku vēlreiz izlasīt un apdomāt.

H haahh 29.07.2009

Spraagonjas latvieshi...

K kaspars 29.07.2009

Juri tiešām padomā, ko raksti.

J juris 30.07.2009

Tu tiešām neesi gudrs, atvaino!

N NePedagogs 31.07.2009

Vot tas ir sviests ...mutējas savā starpā????? Kaspars laikam uz aci prot uztaisīt ģenētisk analīzi, lai noteiktu kādi mutācijas gēni kuram ir...AAAAA un vēl laikam uz aci prot noteikt vai šie MUTĒJOŠIE gēni būs dominanti vai recesīvi nākamajā paaudzē! Nobela prēmiju Kasparam!!!
Bet kopumā, skumji, ka tādi kā Kaspars, dzīvojot 21.gadsimtā prātiņa ziņā ir apēram Viduslaiku pūļa līmeni... Tad novēlu, tev, Kaspar, nemutēt un nebaidīties no dzīvniekiem mutantiem! Ak, vēl neskaties to televizoru ar šausmenēm!

K kaspars 31.07.2009

Juris un Ne Pedagogs Jūs esat tipisks piemērs tam - lai labāk risinātu problēmu, Jums vieglāk izteikt nepamatotu kritiku. Un kas vieglāk ir risināt vai kā Jūs cilvēku pazemotu. Secinājums, tādi, kā Jūs jau ir tie, kam vienalga tā īsti, labi, ka pašam labi.

R rojs2 31.07.2009

Ciniski, 'jā, bet man, piemēram, nav pa'tikami, ja pa ielu ejot, pretī skrien tāds nikns nevienam nepiederošs suns... Kaķi jau vismaz neuzbruks... cerams.

A agie 31.07.2009

cilveki kas baro pamestus slimus dzivniecinus tiem ir sirds un emocijas, tiem ir zel shos dzivniekus. Turi savu bernu majas nevis vienus pashus ara laid. Arprac kadi cietsirdigi cilveki var but kas grib lai nabaga dzivniecini mirst no bada. CXitu problemu tev nav????

N NePedagogs 03.08.2009

Cienītais Kaspar! Mana kritika ir visnotaļ pamatota! Varbūt arī nav labi, ka klaiņojošo dzīvnieku ir tik daudz, bet arī Jūsu izteikumi par "mutācijām", nu, piedodoet, neiztur nekādu kritiku.!!! Šeit Jūs pārstāvat tipisko mietpilsoņu uzskatus, bet padomājiet, vai ne tādu kā Jūs dēļ šie mazie, nelaimigie radijumi nonāk ielās? Vai ne tādi kā jūs, paņem mazos kucēnus/kaķēnus un tad, kad šie sāk kakāt gar kastīti, vai sagrauž kādu tirgus Versace šļopku, vai vēl baisāk- ieskrāpē Jūsu lolotajam bērnam tiek izmesti???? Vai vēl labāk, vienkārši apnīkst????? Jo ne jau tās nabaga tantiņas pensionāres, kuras pēdējos santīmus skaitīdamas, pērk dzīvnieciņiem barību, met laukā... un ticiet man, es zinu ko runāju!!! Man derdzas Jūsu, pirmkārt, augstprātīgā attieksme ( bet droši tas jums netraucē mājās ar pastalu putru strēbt), otrkārt- tā ir veltīga mutes dzesēšana. Ja jau Jums būtu vēlme kā palīdzēt, tad jau nebūtu laika šeit kliegt- sen darbotos kādā dzīvnieku sos...
Jūs esat potenciālais suņu/kaķu ķērājs, kas pa 0.50 ls gatavs iznīcināt...

H haahh 03.08.2009

Taadu atkritumu kaa "kaspars" vajag indeet nost ar zhurku indi! Debils kroplis!
Nevis dzivnieki kaadam nodara skaadi, bet gan beerni!
CIEST NEVARU TOS KAITEEKLUS KO SAUC PAR BEERNIEM!
VISUS BERNUS VAJADZEETU KAARTIIGI PIESHTAUKAAT!
Un riebjas visi smirdiigie spraagonjas latvieshu cuukas!

D devo4ka 03.08.2009

Par NePedagoga komentāriem kārtīgi izsmejos, feini, rakstīti satīriskā stilā un samērā precīzi...:))Bet persona # laiž galigi ne pa tēmu, galīgi šķērsām runā un arī laikam jau domā...:(((Ja pamanījāt, tad esmu dzīvnieku aizstāve, bet nekādā gadijumā nenostāšos tādu ļautiņu pusē, kas sāk šitik nejauki par bērniem izteikties un apvainot cūkas, pie tam vēl latviešu...:))Pri čom te bērni, vai tad viņi tos dzīvnieciņus uz ielas izmeta??Nevajag domāt vienā virzienā un tik sekli sevi pasniegt ar stulbiem argumentiem un tukšiem apvainojumiem un pļāpām...Un nevajag nevienu ne štaukāt, nedz arī indēt, tāpat jau pietiek mums nebūšanu un sliktu lietu visapkārt, rimsimies reiz!!!

K kaspars 03.08.2009

Nepedagogs vai vari atbildēt uz jautājumu, kāpēc, tad šīs tantiņas neuzņem dzīvniekus pie sevis mājās un nedod tiem pajumti?
Ja es domāšu pēc Tava stila, tad tas iznāk tā, ka es baroju, bet neuzņemos atbildību par sekām.
Bet vai jautājums nebija tieši, kā risināt kopējos situāciju. Un lūdzu nenovirzies no tēmas.

N Nepedagogs 04.08.2009

Noteikti, Kaspar, es Jums atbildēšu, bet tikai pēc tam, kad Jūs man izstāstīsiet par mutācijām..., pareizāk, kā Jūs tās nosakāt. (šis jautājums man ir ļoti aktuāls)

S sira 04.08.2009

Par tiem mutantiem pārsmējos un komentāri arī labi. Woow šovakar iešu mutantus skatīt, varbut kādu nokeršu un pārdošu... mutanti...:)

K kaspars 04.08.2009

Kuru vietu tieši Jūs nesaprotat mutēšanās procesā? Vai nav svešvārdu vārdnīca, lai iztulkotu šo vārdu? Mutācijā dzīvnieku vidū nozīmē mūtēšanās - aussis, spalva, (vieglā forma) utt.

E Endija 04.08.2009

To#
Tu laikam uzreiz pieaudzis piedzimi, ka Tev riebjas bērni?
Tev pašam ir kropla interpretācija par visu!
Dod Dievs lai vecumdienās Tev ir par ko padomāt!

Mamma 04.08.2009

Un aizlido vieglie balodiishi ar milzu ausim...

P pufa 04.08.2009

tur neklaiņi pūkaini pelēki kaķīši? gribu pūkainu pelēcīti.tagad, kad pazuduši mani draugi Uģis Riktīgais, Šeherezade un Bigs, vakari tik gari... Mūsu diskusiju lapu visu laiku sudzibas.lv sviež laukā, īpaši, tad, kad viens otram ko svarīgu gribam pateikt. Ja redzat kur Uģi Riktīgo, nododiet, ka viņa Pufiņa skumstpēc viņa:( ...