www.sudzibas.lv Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki

Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki - Pieradinātie klaiņojošie dzīvnieki

Labdien!
Šis jautājums jau ir kļuvis aktuāls. Vai tiešām tas ir nomrāli, ka dzīvniekus pieradina un baro dzīvojamos rajonos?
Nav normāli, ka slimi dzīvnieki dienu dienā staigā un vairojas, ka mazi bērni ar viņiem spēlējas. Veci cilvēki baro dzīvniekus un tie apvēmušies staigā, vismaz šāda situācija ir vērojama Zolitūdē. Vai tiešām nevarētu šo situāciju sakārtot. Situācija ir kļuvusi nekontrolējama. Dzīvniekus baro tie pārojas savā starpā mutējas. Kā arī putni jau lido pie atvērta loga, zilītes, baloži, kaijas. Vai tas ir normāli? Es nevarētu jau nosaukt šos dzīvniekus par tādiem, jo tie jau ir mutanti, ko vecie cilvēki savas bezadbildības dēļ ir pieradinājuši. Bezadbildība, jo kā vērojams, tendence ir iebarot šos dzīvniekus, bet katru dienu tiem nenes barību, kā rezultātā dzīvnieki paliek agresīvi un psihiski. Cik ilgi šī situācija netiks risināta? Vai tiešām nav laiks izstrādāt likumdošanu?

K

T Toms 24.07.2009

1.kart putnus no majam neviens nav izmetis, 2.kārt izmestie dzīvnieki ir kaada 1/10 dalja no visiem dzivniekiem kas dzivo ara, 3.kārt cilvēki jūs kkadi debiili paši sev neliekaties ? kāda žēlsirdība pret "MAZAJIEM BRĀĻIEM" ? BULLŠITS !!!

Kāķis ir plēsējs, lai iet un medī sev putnus, i putnu bus mazak i kakji paedushaki, tādai jābūt vinju dabai, BARĪBAS ĶĒDEI... mes "lielie" mazo brāļu glābēji vinjus esam konkrēti degradējuši ar to ka kkadas tupas vecenites iet vinjus barot... vinji neko nebaro un vispar tik prasa, un kad novac kadu putnu- dara to tik prieka pēc, kas parastus mājas kaķus jau ir padarijis par asinskārākajiem dzīvniekiem uz zemes... nosauciet man vēl kādu dzīvnieku kas nogalina prieka pēc ? KAĶIS- Viens vienīgais tāds, jo jūs lielie glābēji vinjus barojat, domajat ka glābjat no bada... kakjis ja vinju nebaros vienmēr sev pārtiku pats atradīs, bet par cik jūs vinjiem to neljaujiet, tie degradējās, tie ir paēduši, bet instinktus neiznīcināsi un nogalina bezjēgā, un tad uz ielam vārtās mirushi ar visadām drazām pilni putni, kuri ir vnk nosisti un atstati puut ...

IZEJA NO SITUAACIJAS ? IZNIICINAAT KAKJU VECENES, VINJAS TĀ VAI TĀ NEVIENAM NEPATIIK! :D
LABAAK MUMS, LABAAK KAKJIEM... par naudam vispar neko nepiebildiishu jo tas ir debiili, to naudu ko tu met kastiitee visdrizak lidz ivnjiem nenonaak, ja nonaaktu- NEPIETIKTU visiem latvijas kakjiem... ei nu tu vispar vinjus saskaiti katru dienu kada kakene pa 10 sikajiem pieskaita...

T Toms 24.07.2009

maza piebilde !!!
CILVĒKIEM KAS NESAPROT- tb LIELAKAJAI DALJAI KAS LASA- UZ KAKJIEM TĀDA LIETAKĀ ASINS GRĒKS NEATTIECAAS UN NEVIENS NEMUTEE !!! KAKIS NAV CILVĒKS, KAKIS TO VAR DARĪT KAU AR SAVU OOPI JA SAGRIBĒS, UN NEKAS SLIKTS NENOTIKS ! :D

Mamma 24.07.2009

Tom tu sakarigs dzeks!

K Kaspars 24.07.2009

Tom, nu ja nekas nenotiks, tad kā izskaidro faktu, ka daži ir slimi un ar izteiktiem defektiem?

R rojs2 24.07.2009

nu, svetlana un seherezade var pievakt katra pa kādam tūkstotim kaķu un simtiņam suņu un uzlabot tiem dzīves līmeni.

S sinis 24.07.2009

Rojs2 piekrītu varbūt viņas tiešām to varētu?

Kaspars-galiigs daunis!

H haahh 25.07.2009

un Toms galiigs atkritums!!! pirmie kas buutu jaalikvidee uz shiis planeetas ir taadi MEESLI KAA TOMS UN KASPARS!!! tev kaspar un tom smadzenu vietaa ir tikai drazas! suuda gabali...

L Lixy 25.07.2009

Nu pilnigs murgs !
Ne tikai Latvija iet uz grunti, bet ari cilvēki sāk nojūgties !!
Es nesaprotu Kaspara sūdzību, jo padomājiet ar galviņu ko ar tiem nabaga dzīvnieciņiem izdarit ??
Iemidzināt 10000 kaķu ?? Nosist viņus !!???

Ak un jā pats šasmigākais fakts bija - Kā arī putni jau lido pie atvērta loga, zilītes, baloži, kaijas -
Nu ko darīt Nositīsim viņus kopā ar kaķiem !

Kredīta žņaugs saspiedis galviņu ?

D Diana 25.07.2009

Lixy rakstija ' "Cilvekiem nav tiesību iejaukties dabas ritmā, ne jau par velti tie kaķi ir radīti ! "

Tad ari barosana skaitas iejauksanas dabas ritma:D

I isq0 25.07.2009

dzirciemaa ir taapat ... vnk pensionaariem nav ko darit nu tad shie arii baro vinnus, bet pats labaakais jau ir tas ka vinni cciiksts ka naudas nav utt bet redz kautkaadus pakliidennus barot var.

J juris 25.07.2009

Kaspar untev kkas briesmīgi spiež?Lai tak dzīvo.Moš tu labāk nedzīvo?

K Kaspars 25.07.2009

Lixy ja Tu būtu palasījusi uzmanīgāk saprastu par ko iet runa, un Diana ir precīzi atbildējusi uz Lixy bērnišķigo apgalvojumu.

Juris tādi kā Tu, kas sēž un viss vienalga, nezinu ko redzi vairāk, kā par savu degungalu.

Kaspars pilnigs idiots...

š šeherezade 25.07.2009

Diemžel man nav ne tādu iespēju, nedz arī rocību, lai pievāktu un barotu tos kaķu tūkstõšus, kā te Rojs iesaka, bet vai tāpēc jāpaliek ļauniem un ciniskiem???Un protams, ka es nedomāju tikai vienā virzienā, saprotu arī Kaspara satraukumu un bažas par slimajiem, kraupainajiem dzīvnieciņiem, kuri staigā pa bērnu rotaļu laukumiem un mūsu mazuļi tur staigā un spēlējas...Bet kā jau izteicos---kādu risinājumu jūs iesakat, reālu risinājumu, ne jau te sarakstitos murgus un pārgudrības???Un nevajag vainot šībrīža krīzi----visu laiku ir bijuši indivīdi, kas pametuši savus dzīvnieciņus, lai ari paši dzīvojuši pārticībā un ērtībās.

D Diana 26.07.2009

Nu paliek vel čipi.Es ceru ka čipam iekša stav informacija, kam dzivnieks pieder.Obligata čipešana un ja dzivnieks noķert klainojošs pa ielam sods.Pirmo reizi mazako, pec tam lielako.
Var but tas ari nebus risinajums, bet domaju vismaz samazinasies klaiņojošu dzivnieku skaits.Protams neuzreiz, bet ar laiku.

B beibe 26.07.2009

hahahahhahaha :D
Muteejaas :D tu maz zini, ko nozime muteet? pats laikam esi mutants, jo izskatas, ka neko nesaproti :D

E ES 27.07.2009

Valsts par cilvēkiem nespēj parūpeties kur nu vēl par klaiņojošiem dzīvniekiem! Man ar nepatīk, ka tantuki baro tos kaķus kāpņutelpā un tad tie dzīvnieciņi tur kārto savas vajadzības utt., bet ko padarīt nosist viņus??? Tak tas nav risinājums, labi iemidzinās tur 100 kaķus, 4 kaķenes gada laikā uzražos atpakaļ to simtu un ar uzviju! Pašiem cilvēkiem ir jāpaliek atbildīgākiem, nevar paņemt dzīvnieciņu un tad kad viņš apnīk izmest uz ielas!!!

Mamma 27.07.2009

Ja vari pats sevi pabarot, tad pabaro ari to kuram nav savas maajas un siltas vakarinjas.

š šeherezade 27.07.2009

Jā, par čipiem doma laba, bet neviens jau nevar piespiest čipot savus mājdzīvniekus visiem un tas arī maksā naudu...:(((Un ko iesākt ar tiem tūkstošiem, kas šobrīd kā bārenīši klīst pa ielām un nevienam nevajadzīgi meklē ēdamo un vietiņu, kur vismaz pārnakšņot...Un pensionāri, lai arī nabadzigais slānis, tomēr atrod to lieko kapeiciņu, par ko šiem nabadziņiem kādu našķīti nopirkt, vai par to var kādam pārmest, ka viņš ir žēlsirdīgs un līdzjūtigs?