Permalat - Krāpšana

Nekad neiesaku nevienam labot savu auto permalat autoservisā. Aizvedu savu Bmw 330 uz automātiskas ātrumkārbas remontu. Sarunājām, ka kārbas remontu izdarīs par 900 euro, pēc remonta esot 1 gada garantija.
Pēc vienas ar pusi dienu man zvana no servisa un sāk stāstīt, ka noņēmuši ātrumkarbu uztaisijuši diagnozi un lai pilnībā varētu kārbu sataisīt vēl papildus jāmaksā 1000 eiro, it ka saplīsa turbo bloks un vēl kaut kādas detaļas tur nepieciešamas. Es atsakos vēl papildus maksāt, jo pirms tam bijām runājuši par 900 euro, vaicāju, ja nesamainīšu to bloku tagad, kas notiks, tad nebūšot garantija. Pēc garām diskusijām sāku šaubities par permalat godigumu un teicu, ka nevēlos neko darit pie viņiem, lai liek kārbu atpakaļ. Mehāniķis man atbildēja, ka jāmaksā būs 360 euro par darbu / kārbas noemšanu un uzlikšanu atpakāl / tā vai tā.
Atbraucot permalat servisā, skatos mans auto stāv servisa laukumā ārā un kārba ir virsū. Sapratu, ka vispār kārba nav kustināta, ņemta nost un to, ka kaut kas papildus vel jāmaina viņi nevarēja konstatēt, protams, servisā apgalvo ka ta nav. Aizvedu auto uz citu servisu, kur apstiprinaja manas aizdomas rakstiski, ka ātrumkarba netika noņemta.
Mēģināja no manis izspiest vēl naudu par it kā vēl nepieciešamām detaļām, apgalvojot, ka viss pilnigi bojats noņemot ātrumkārbu. Čeku nedod, garantija un darba lapa, viss, uz jaut;ajumiem neatbild. Servisā iekšā nelaiž, teica ka mašinā nav eļļas, bet pirms servisa ieleju, nopirku eļļu, bet vai to ielēja vai sev atstāja kas to lai zin jo angarā iekšā nevienu nelaiž. No paša angārā mašīnīnu atveda mehaņiķis ar krietni netīram drebem iesedas mana balta salona, es biju šokā, es pajautāju kurš mazgas balus sēdekļus no eļļas, neko man neatbildējot pagriežas un aiziet, tāda nu ir attieksme. Esiet uzmanīgi.

C critical thinker 05.02.2018

smagi ne, kad pati miza maksā tikpat cik remonts

S Svetlana.81 05.02.2018

Par ko tieši iet runa?

M MairisR 05.02.2018

Nesaprotu... tik daudz sudzibu,uz so servisu,bet cilveki kka pamanas tur irgriezties )

S Svetlana.81 05.02.2018

Tur tā lieta, ka cilvēks meklē informāciju jau pēc tam kad kaut kas notiek, vai tad mēs pirms nodot savu auto uz sevisu lasam kaut kādas sūdzības, protams ka nē, un kad google ierakstot servisa nosaukumu ieraugot tik daudz sūdzību, paši bijam šokā. Kur griezties lai izbeigt šo krāpšanu.

V Van Pērsijs 31.03.2018

Nu psc konkrēti!principā pa purnu ir jāsadod tādiem