Permalat - Обман

Не обращайтесь туда! Обманули пенсионеров на 300 евро только за диагностику содрали, хотя сама машина стоит 900, а потом сказали, что ремонт еще 1200! И как вы спите по ночам? Никакие суммы не оповестили даже по телефону, клиент ставится перед фактом по приезду, а если нет денег машину не возвращают. Шарашкина контора под видом солидного сервиса, остерегайтесь данного места и объезжайте за километр! Нагло врут и обманывают каждого клиента. Посмотрите сколько на них жалоб и как они только существуют...

A Arvils_audi 18.12.2017

Arī sanāca būt apkrāptiem ar šīs lauku sētas īpašnieku - Dmitriju Sipuljinu. Nekaunīgi melo acīs skatīdamies, šīm cilvēkam neeksistē ētiskās normas, dzīvnieks.

Vai man vēl vajag piebilst, ka šis posts ir 100% feiks?

Кейт - Reģistrējies 7 st 7 min atpakaļ
Arvils_audi - Reģistrējies 6 st 25 min atpakaļ

Pilnīgs absurds. Konkurenti pat necenšās. Vispār, viss šis portāls pa lielam ir platforma priekš anti reklāmas.

R Ronalds Striguns 18.12.2017

Aizbrauc kaut nomaini klučus tur

M MairisB 26.12.2017

100% afēristu kantoris..Esmu arī izbaudījis. Lauž mašīnas un ar bandītiskām metodēm noslauc naudu.