Permalat - Krāpšana

2017.gada 4.jūlijā atdevu savu auto BMW X6 uz remontu SIA "Permalat" (Rīga, Volguntes iela 42). Tika atrunāts, ka automašīnai jānomaina motora vārstu vāka blīve, kartera blīve, ģeneratora siksnas spriegotājs, jānomaina motora elļa ar filtru un gaisa filtrs. Papildus bija jautājums par turbīnas iespējamu defektu. Darbi it kā tika izdarīti un auto saņēmu pēc 4 dienām - 7.jūlija vakarā. Dega "check engine" kļūda : Lambda zonde un Vanos. Kļūdu nodzēsa, pēc pabrauktiem 50km kļūda atkal iedegās. Arī "engine fault' parādījās papildus. Nekas tāds līdz šim servisa apmeklējumam netika piedzīvots un auto darbojās nevainojami. Šodien (12.julijā) nolēmu auto aizvest uz citu servisu pārbaudīt šīs kļūdas un kas par vainu kopumā. Apbrīnojami secinājumi tika izdarīti auto aplūkojot uz pacēlāja - SIA 'Permalat" nav mainījuši motoram kartera blīvi (par blīvi un darbu tika samaksāts 38 + 210 eur), visticamāk arī vārstu vāka blīve nav mainīta (43 + 120 eur), ko motors viss ir eļļains kā bija pirms tam. Izpūtējs ir ticis ņemts nost, lai var tikt klāt turbīnai, taču pēc tam uzlikts atpakaļ - piemetināts un sasmērēts ar hermētiķi! Kaut ko tādu es biju redzējis uz 30 gadus veca žiguļa, bet ne jau šādi remontēt BMW X6. Un par šo darbu paprasīt vēl ap 120 eur. Savirze kā solīts (35 eur) netika aiztikta vispār - to ļoti labi redz pēc skrūvēm, kas nav aiztiktas. Kopā par darbu samaksāju virs 700eur, par detaļām gandrīz 600eur. Rezultātā no vēlamā ir nomainīta eļļa (nezinu pat kāda tur ielieta) un filtri, nomainīs spriegotājs (to pats biju nopircis un iedevu meistaram). PAR KO ES ESMU SAMAKSĀJIS 80% NO KOPĒJĀS SUMMAS 1250EUR? Par to, ka man tagad auto visas iepriekš minētas lietas jāsāk mainīt no sākuma citā servisā? Turklāt vēl ir sabojāts izpūtējs, kaut kādas "check engine" klūdas. Nevienam neiesaku pat tuvumā rādīties šim servisam! Ļoti daudz sliktas atsauksmes dzirdētas tagad, taču agrāk (pirms 15 gadiem) bija labs serviss. Šobrīd - liekas ka dzīvo tikai uz klientu apjāšanu un izģērbšanu. Es tādu nekaunību neesmu redzējis ilgi.

V Van Pērsijs 31.03.2018

Idioti.. Bet ko tad brauciet uz tādiem srvisiem, kur ir sliktas atsauksmes? Nu klauni paši ar. Bet ja nopietni, tad policijai tur ir jāiejaucas.