www.sudzibas.lv Permalat Kondicioniera uzpilde ar kuponu

Permalat - Kondicioniera uzpilde ar kuponu

Nopirku kuponu internetā par 0,50 EUR uz kondicioniera uzpildi. Parastā cena 40 EUR, ar kuponu 17,90 EUR + 0,50 EUR kupons. Kad viņiem zvanīju, lai pierakstītos tā saucamajā rindā, tad viņi katru reizi steidza iestarpināt, ka paņems mani bez rindas - nodomāju, laikam nav klientu šiem. Kad atbraucu, nogaidīju 30 min. Tad iedeva parakstīt aizdomīgu lapu, ka es pats atbildu par visu, kas jau ir sabojāts auto.

Tad paņēma auto un jau pēc 5-10 min pieaicināja un parādīja, ka man kondicioniera caurule ir bojāta un visu freonu laiž ārā. Viss jau būtu nekas, bet tad viņi automātiski piedāvāja man nomainīt jaunu pēc pasūtījuma par 70 EUR vai salodēt jau esošu par 50 EUR.
Sava starpā secināja, ka esot aptuveni 3h darbs. Tas arī vēl būtu nekas, jo nav spiesta lieta pirkt šos dārgos pakalapojumus, kuri vēl netika pārbaudīti citā servisā. Nemaz nerunājot par laika resursu. Tad es saku, nu nekas - atbraukšu citā reizē, kad salabošu cauruli. Tad paņemšu atpakaļ savu kondicioniera uzpildes kuponu. Viņi saka, nekādā gadījumā, jo redz viņi uzpildi man ir veikuši un ja man viss izkūpēja gaisā, tā ir mana paša vaina. Un stingri noteica, ka būs jāmaksā šā vai tā!

Ap mašīnu stāvēja kādi 3-4 vīrieši, it kā darbinieki un viens gaišiem matiem bija tas noteicējs, kurš diktē parādi - cik par ko maksās. Viņš sēž ofisā, blakus sekretārei. Visi pārējie, kā jēri barā tikai klausās un klusē. Tikai viens vēl pa vidu paspēja iestarpināt mutisko reklāmu, ka viņi varot visu salabot un paņemt auto no jebkuras vietas un nogādat uz jebkuru vietu.

Rokās viņiem bija mana auto atslēgas, kuras it kā gribēju paņemt, bet šie neiedeva ar domu, ka piedzīs tuvāk izejai. Auto atslēgās neideva, bet paaicināja uz ofisu samaksāt par labi paveikto pakalpojumu. Darbinieks noparkojās servisa teritorijas iekšpusē tieši pirms aizvērta šlagbauma.

Sekretāre steidza izsist čeku un gaišmatis nosekot, lai es samaksāju pakaplojuma cenu. Tikai tad otrs darbinieks atdeva man auto atslēgas.

Tas viss process lika aizdomāties par 90-tajiem, kad viss notika bez vārdiem, bet ar darbiem. Viņi ar savu rīcību lika saprast, ka es prom neaizbraukšu, kamēr nesamaksāšu, par to liecināja arī viņu skatieni - darbinieki no aitu bara pārvērtās par vilku baru!

Secinājums: nekad nepirkt kuponus uz jebkādiem autoservisiem, jo parasti šādā veidā reklamējās tikai sevisi kuri grib noplēst naudu un nav savs pastāvīgs klientu loks. Bet ja arī pērkat, tad palasiet vai ir sūdzības un šim kantorim tādu ir daudz.

G

Dainis 06.10.2017

Pareizi darīja, kāpēc viņiem būtu jāatbild par to, ka jūsu auto ir bojāts?

E enemy79 06.10.2017

Kupons jau ir uz pārbaudi un uzpildi, attiecīgi savu darbu viņi izdarīja, pārbaudīja - uzpildīja, viņi iztērēja laiku, cilvēkresursu un pēc tam Jūs gribat par velti aizlaisties? Tad jau paši esat negodprātīgi

I Indrikitis 06.10.2017

Skatos , ka viņiem tāda normāla komercprakse krāpt cilvēkus. Neiesaku šo servisu nevienam !

V Van Pērsijs 31.03.2018

Nu oky,es izsauktu policiju..un viss