Permalat - Krāpnieki

Atstāju viņiem skaidro naudu (~500 eiro) par remontu, ar norunu, ka pēc pārskaitījuma saņemšanas viņi to naudu atgriezis. Naudu pārskaitīju nākamajā dienā. Jau trešo nedēļu nevaru dabūt savu naudu atpakaļ! 3 reizes braucu pie viņiem pakaļ savai naudai, un ap 10 reizēm zvanīju. Atbilde ir viena un tā paša - šodien jums atzvanīsim un atdosim. Tas turpinās jau divas nedēļas!!! Šodien vienojamies ka plkst. 16.00 to naudu atgriezis. Kad atbraucu - teica gaidiet, mēs runājam. Gaidīju pusstundu, kaut gan vienojamies, ka plkst 16.00 nauda bus... Beigu beigas teica ka ir jābrauc pēc naudas līdz bankomātam. Viņi aizbrauca, es paliku gaidīt. Pēc pusstundas atbrauca, un pateica ka viņiem limits neļauj izņemt naudu. Brauciet rit! Kaut kas neticams... Neko tam līdzīgo pat nevarēju iedomāties. Domāju nopietns serviss, bet izrādās pilns mesls. Jau neticu ka dabūšu savu naudu atpakaļ. Tel. jautājumiem 22111600

A Advocatus 16.12.2015

Vai naudu atguvāt?