Permalat - Krāpšana

"MY AUTO", kas darbojas zem zīmola "Permalat", un kuru vada Dmitrijs Shipulins - ir bezkaunīgi nemaksājoša organizācija. Spriežot pēc daudzajām sūdzībām, viņi pieviļ ne tikai savus darbiniekus un klientus, bet arī uzņēmumus, ar kuriem sadarbojās. Mēs vēlamies brīdināt organizācijās ar kurām šis uzņēmums strādā vai plāno to darīt - "Permalat" nepilda savas saistības sakarā ar parādu samaksu.
Mūsu uzņēmums sniedza pakalpojumus "MY AUTO", uzstādot automobīļu gazes iekārtas viņu 3 automašīnām: MB GL450 (JT-5479), MB ML350 (JJ-2867), Renault Laguna (HK-4213) un parakstija līgumu par summu 2760 eiro ar pieļaujamo maksājuma kavēšanos uz divām nedēļām. Divu mēnešu laikā pēc daudziem atgādinājumiem izdevās saņemt tikai 600 eiro. Uz doto brīdi ir pagājis pusgads kopš naudaj bija jābūt pie kasē. Apmeklējot "Permalat" ofisu katru reizi saņēmam atbildi, ka maksājumam ir janotiek šodien vai rīt. Nekas nemainās. Rodās iespaids ka tā ir jau strādājoša shēma pēc kuras uzņēmums nemaksā.
Mēs vērsīsimies tiesā, un gribam apvienot spēkus aicinot visus uzņēmumus kuri cieta no šās firmas kontaktēt ar mums un dalīties ar ziņojumiem par krāpšanu. Mēs dzīvojam vienā valstī un ir svarīgi, lai cilvēki zinātu par negodīgiem uzņēmējiem kuriem par tāda veifda krāpšanu atņemtu tiesības veikt komercdarbību.

M Mr13 29.06.2017

Tā nav vienīgā shēma ko piekopj "Permalat". Viņi iznomājot automašīnas savāc klientu drošības naudu un tad nomaina firmas nosaukumu. Naudu protams neatdod izdomājot visādas atrunas un vilcinot laiku. Summas nav mazas. Manai paziņai tika izkrāpti vairāk 700 eur. Tā ka vislabākais ir turēties pa gabalu no tā kantora.