www.sudzibas.lv Panda Taxi Vienaldzīgi šoferi

Panda Taxi - Vienaldzīgi šoferi

Katru ritu, braucot ara no sētas, jāsaskaras ar taksometru šoferu vienaldzību. Braucot ara no dzīvojamo māju pagalma, gar Crossfit ēku, ir iebraucamais cels, kur izmainīties vienkārši nav iespējams, jo cels ir vienas automašīnas platuma. Līdz ar to, taksi šoferi izdoma,ka šo ceļu lieliski varētu izmantot,lai gaidītu klientus no tuvējām mājam, kaut ari pavisam netālu ir iespējā pat apstāties improvizēta stāvlaukuma turpat pie Crossfita.Kāpēc tieši Panda Taksi ir tik vienaldzīgi attiecība pret citiem satiksmes dalībniekiem? Jo citu taksometru vadītāji tomēr vairāk cenšas noparkoties tā, lai netraucēt citiem.

V vačiks 13.11.2015

Panda Taxi vadītājus var izsaukt arī caur Taxify. Aplikācija ir moderna un Taxify ir izravējis labākos vadītājus.