AtrisinātaPanda Taxi - Krāpšana

Pirms diviem mēnešiem pasūtīju vairākus taksi nogādāt viesus no Jūrmalas viesnīcas uz lidostu - par fiksēto cenu - 12 eur.
Viens no taksi vadītājiem paņēma 18 eur (pēc skaitītāja) . Zvanot vispirms teica, ka viesi samaksāja tikai 12. Bet pēc tam piekrita. Gribēja aizvest atdot naudu - bet teicu lai noskaidro ar savu firmu. Uzzvanīju pandai - visi atvainojas (runāju ar atbildīgo darbinieci - Mariju) un teica lai nosūtu bankas kontu - reizi mēnesī direktors (personīgi!) veic maksājumus. Pēc mēneša nekas neatnāca. Uz ēpastiem vairs neatbildēja. Vēl reizi ar Mariju runāju un teica ka visu noskaidros - bet pēc tam ne atzvana, ne atbild uz epastu.
Nauda nav liela bet klients samaksāja par +50% vairāk!
Acīmredzami krāpnieki sež ne tikai mašīnās, bet arī birojā!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Neapmierinatsklientss 21.11.2019

PANDA pārskaitīja naudu - 20 EUR lai atrisinātu šo lietu. Tomēr klientu apkalpošanas kvalitāti varētu uzlabot.

д Денис Журбин 17.09.2019
Отвратительный сервис

Мерзкая компания случайно вывалися телефон и таксис не захотел возвращяться без 50 евро.

д Денис Журбин 17.09.2019

Отвратительная компания