www.sudzibas.lv Panda Taxi Slikts servis

Panda Taxi - Slikts servis

Šorīt devos uz darbu, ar taksistu Andrejs Tihonovs! Briesmīgi, speciāli brauc tur, kur ir lielākie sastrēgumi, nezin ceļu un cilvēks, nevis ieslēdz navigātoru bet pats man prasa, pa kurieni braukt, kaut gan es nepārzinu Rīgu! Tad viņš paņem Lupu ar palielināmo stikliņu un sāk jau meklēt nākamos izsaukumus! Maršruts no Maskavas ielas līdz Dzirnavu ielai aizņēma 54 minūtes! Un vēl negribēja atlikumu dot! Gribēja 20 centus kabatā iebāzt! Briesmīga apkalpošana!

C CastorTroy 22.03.2017

Pēc šī teikuma rodas daži jautājumi lai saprastu vai tu draudzējies ar loģiku vai esi kā blondīne... Pirmkārt,ja tu nepārzini Rīgu, tad kā tu vari zināt, ka cilvēks speciāli brauc kur lielākie sastrēgumi? Otrkārt, ja viņš tev prasa pa kurieni braukt, tad kāpēc tu apvainojies un raksti ka viņš speciāli brauc.Viņš tev pajautāja, tu nezināji kā braukt un vaino šoferi,ka viņš nepareizi brauc.Pašam ne liekas smieklīgi? ))) Un Maskavas iela mums ir gara, un rīta sastrēgumos tev nav variantu kaut kur apbraukt korķus,ja tu brauc uz centru.

Den91 22.03.2017

Глупости пишешь, если ехал утром то мог попасть и в пробку, а у такси нету крыльев что бы ее облететь