Panda Taxi - Pakalpojumi

Sliktākais taxi Rīgā. Nekad nav licis vilties līdz pēdējām pāris reizēm. 2x lika samaksāt lielāku summu par pakalpojumiem tikai tāpēc, ka norēķinājos ar karti, plus, izlaida nepareizā vietā, jo "nezināja adresi" kad patiesībā vienkārši uzskatīja, ka klienti ir konkrētā šmigā, tāpēc var apvest ap stūri.
Kā arī šoreiz lika uzgaidīt 30 minūtes, pēc tam vēl 30 un beigu beigāa, kad godīgi pajautāju, vai ir jēga gaidīt, atbildēja ar- Nē xD Te nu lūk, Panda Taxi visā savā spožumā. Pat kad slavenā Rīgas satiksme (jo nebija variantu, ne Lady Taxi sazvanīt, ne Baltic Taxi spētu laicīgi ierasties) nogādāja mājup, pēc vēl 25 min viņi pārzvanīja XD
Lieliskss serviss! Vairs nekad mūžā. Iesaku vien, ja ir daudz brīva laika, ko palaist garām :)

U

Z Zīļuks 21.11.2016

Nu un kur problēma izmantot Taxify aplikāciju? Izvēlies tuvāko šoferīti un aiziet!