Panda Taksometrs - Vadītājs

Nesen braucu ar Panda taksometru. Ļoti nepatika vadītājs. Pareizāk sakot vadītāja braukšanas stils. Brauciena laikā vadītājs nepārtraukti runāja pa telefonu, un man bija jāklausās viņa sarunās. Tad kaut ko centās tajā "bakstīt", nezinu, vai viņš vadot auto rakstīja sms, vai arī kaut ko citu, bet teikšu godīgi, bija diezgan bailīgi braukt, jo līdz ar to viņš nepārtraukti raustīja auto stūri. Žēl, ka tādu vadītāju dēļ firma zaudē klientus.

D delux 19.02.2013

Par Panda Taxi shoferiem varu pateikt ta, ka kuru reizi. Vienreiz no Imantas braucam lidz brivibas ielas un dzirnavu krustam. Vispratigakais un visisakais celsh butu braucot pari Vanshu tiltam. Es ka vaditajs, vinam ta ari teicu, bet uz to sanemu atbildi, "ka no slokas ielas pa kreisi nevar pagriezt uz vanshu tiltu", bet ka pirms tam ir speciala norade ka var apbraukt to, vinsh teica, ka pari akmens tiltam sanaks tas pats :D. Ari visu laiku runaja pa mobilo un vel pipeja, uz ko mes ludzam, lai vinsh nepipe, tas kaut ko nomurmuleja pie sevim un tik turpinaja. Beigas musu brauciens izmaksaja mums standarta 5 latu vieta 8.60 Ls, vot te ir "tas pats viens sanaks":)

K knopsik 20.02.2013

да, бывало тоже попадали на водителя который всю дорогу переписывался по мобильному смсками. из-за этого ехал медленнее и тормозил на светофорах, потому что разглядывал через лупу свой мобильник . итог- за поездку меньше 5 ls заплачено больше 6ти