www.sudzibas.lv Outlaw.lv Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Outlaw.lv - Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Šajā trakerī liek pilnīgi crapu un dc plusu, kas ir p2p tīklos jau ir atrodams vairākus gadus. Admini ir apdzērušies sīči vai arī vecas omes, kas skatās sūdīgus pr0n. whatever no turienes jau sen izdzēsos, jo leecheru tur baigi daudz, bet seederi ņefiga. Vot tā.

J Jack 10.01.2010

N normis 22.01.2010

Ouwtlaw vakar uzlika banu ip.to ka servers pārkāpis likumdošanu tas ir skaidrs.tikai ja tur kāds māk lasīt tad vajadzēja noskaidrot situāciju.un tad rīkoties.tie ir mazgadīgie kas bano.jāgriežās augstākās iestādēs.varbūt slēgs atkal šos.

R Rihards 14.05.2010

Ibio rio... Get a life. Ej meičas drāzt or something... Trakeris tev, bļe... :D Stulbā monitorgalva.

P papirs 27.05.2010

+++++

б борьбa 27.05.2010

благодаря борьбе с контрабандой, поступления в госбюджет от работы Гостаможслужбы составили 7 млрд грн.