www.sudzibas.lv Outlaw.lv Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Outlaw.lv - Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Šajā trakerī liek pilnīgi crapu un dc plusu, kas ir p2p tīklos jau ir atrodams vairākus gadus. Admini ir apdzērušies sīči vai arī vecas omes, kas skatās sūdīgus pr0n. whatever no turienes jau sen izdzēsos, jo leecheru tur baigi daudz, bet seederi ņefiga. Vot tā.

E Emīls 13.12.2006

Neklausieties (Arnis Viens) šinī cilvēkā. Jo viņš nemak kļut par powejuseru...vai grib kļūt par adminu bet tadus protams neviens negrib ņemt.. Outlaw.lv ir daudz labaks par tadiem ka bithack.lv vai danger.lv un nezināmu iemeslu dēl sie pretinieki pret outlaw.lv ir nelabvēligi un grib izstumt outlaw.lv ara no topiemm...uN ŠIE MELI (šajā trakerī liek pilnīgi crapu un dc plusu, kas ir p2p tīklos jau ir atrodams vairākus gadus. admini ir apdzērušies sīči vai arī vecas omes, kas skatās sūdīgus pr0n. whatever no turienes jau sen izdzēsos, jo leecheru tur baigi daudz, bet seederi ņefiga.) Ko ir rakstījis ir nepetiesi pavainojumi pret outlaw.lv

E es 14.12.2006

Kunas tas karas 10x diena

M Mārtins 17.12.2006

Trackeris ļoti labs iespējams labākais Latvijā. Faili trackerī ir normāli, daudz tautas, normāli admini.Nekas tur nekaras trackerim bija problēmas, bet tagad jau tās gandrīz ir novērstas.

R runciiiiic 25.01.2007

Stulbais arnis buutu rakstiiit iemaciiijies :D outlaw da best vienmeer pilda REQ un seederi vienmeer daudz un viesiem netam labs aatrums takaa nedirs ja nezini un faili tur jaunaakie un labaakie pats droshvien vsp neko nerubiii

D Didii 14.02.2008

Pirmkārt, esmu nikna par to, ka tiek izbanoti cilvēki, kuri stundām ilgi nesēž un nemeklē torentā visādas figņas, bet konkrētā brīdī meklē konkrētu lietu. Es maksāju naudu par to, lai lietotu trakeri, nevis par to, lai stindzinoši skatītos, vai mans ratio ir vai nav virs noteiktā limita. Tas nav korekti pret lietotāju - ja par pakalpojumu maksā naudu, tad tam ir jābūt pieejamam. Un nestāstiet man, lai es lasu FAQ, jo ar to parasti sāk, pirms kaut kur piereģistrējās. Un otrkārt, tik kārties spējīgu vietu nebiju redzējusi sen. Punkts.

T Tar 15.02.2008

www.torrents. ru , file.lv, filebase.lv , vam dazhe shadow.lv NE PEREPLJUNUTJ =). maloletki shalovlivie

S sanchezzi 06.06.2008

bet te toch sadirsts ka labāks par bithack.lv vot te nevaijg muldeet tur ik peec minuutes ir kaut kas ielikts un 97 % ir 0-day stuff (lieta kas ir iznaakusi un nav pagajusi pat diena kopsh iznākshanas) . bet outlaw man vel jamaksaa lai pieteiktos par sūdiem kas nāk no dc++ nu nē ta figa viņiem. tādēļ es viņu adresē vispār nejeeju un neliekos ne zinis.bet nevaijg muldēt ka lābāks par bithack.lv.

A aivarito 17.07.2008

www.outlaw.lv is best torrent tracker in Latvia .

Its getting 9/10 points .

Those people who is saying bad things about it, probably are just retarted kids or retarted grownups . So w/e . outlaw.lv FTW .

E Edy 21.07.2008

Jo Es jau esmu outlaw trakerī un nezinu, bet viņš ir augstā kvalitātē to ko Arnis tur izstreipuļoja pa vidu naktī piedzēries kā lops var vienkārši kāst kādu mājas stūri .
Ja tevi izkikoja tur tad var būt daži iemesli Trackerī nekad ne kiko ārā bez warn ja tevi izkikoja tad vis drīzāk paroli aizmirsis . Bet tur tikai viens req ir lai tev vispār nepiekasītos vienkārši nokačā kādu GOLD (For FREE tas nozīmē ka ratio kam jābūt visu laik virs 0.5 vai 1 vai kaut kas) un sēdo.
Bet tā torrentu kvalitāte 9/10 (Nekas nav perfekts :D)
Filmas tur katru dienu vismaz ap 10 iekača No mazbudžetu šausmenēm līdz kases grāvēju spriedzes filmām.
Un Daciiit nevienu tur nekiko ārā bet tev pašā pirmajā dienā vajadzētu nokačāt kaut ko un seedot vismaz uzliec uz seed un dari ko citu uz kompja. Dazreiz ejot gulet seedoju ( >.> sry mana kaste nav tāds zvērs kā citiem elektrības patēriņa ziņa jauns un ekanomisks :D)

Bet to ka šitas ir varbūt labākais trakeris latvija ... CILVĒKI naturāli ._. NEDIR*%^$ Piemēram kā tas Senchezzi Tu vispār esi tālāk par Reģistrēšanos ticis ? izklausies kā ielas padau** aizstāvjot savu sutine*u Tur cilvēki palīdz viens otram ja kādam ir nesaprašanas kā palaist kādu torrentu ... nu es neko sliktu nevaru pamanīt varbūt paranoiķi ideālisti kauto ka varētu, bet tā vai šā NEKO JŪS NEVARAT TEIKT PAR TRAKERI PAR KURU JŪS ESAT DZIRDĒJUŠI KAUT KO SLIKTU PAŠI VIŅU NEAPMEKLĒJOT ^.^ Un varbūt es zinu kāpēc reģistrācijai vajag samaksāt smiekla naudu ... lai tādi jampampinji kā tu Arni nevarētu tikt atpakaļ esot izbanots no turienes ar lielu blīkšķi pa pēcpusi ...
Any Way Tracker is no way to be complained about + If u want get in ... just get invite from friend for free in there and u as good downloading latest pc(and other console games/music/videos/comix/...pron xD lawl its other section but stil X)

J janka 23.07.2008

problēma paliek - kāds tomēr to outlaw ir noracis. Ja pareizi atceros, tad servaks šancēja uz radiolinku.
iespējams tur tā problēma.
katrā ziņa diezgan nepatīka. esmu outlaw user jau gadu. Nekādu pretenziju. viss ir ok. bet nu šitais ilgais laiks točna besī

K kaada skjirba 24.07.2008

Pilnībā ļaušos nepiekrist...ja Latvijā ir kāds labāks trakeris tad es jūtu līdz lauksaimniekiem...nabagiem visas cūkas aizlidojušas...
Ir manīts ka torrentu komentāros rakstījuši zem desmit gadīgi bērni, kuri man liekas vispār nesaprot ap ko grozās lieta...Varbūt tu būtu viens no viņiem?

S Signe 25.07.2008

Es nesaprotu, kāpēc outlaw atkal neiet, jau vairāk kā nedēļu!!!
Varbūt kāds varētu palīdzēt un atsūtīt administrācijas e-pastu !?

S statix 26.08.2008

debīlā atrofējusies tauta...būtu pirecājušies ka vispār dabūjat kko par brīvu. trakeris nokaras un ...gadās problēmas visādas tehniskas.

A ANONIIMS 27.08.2008

Nu man likās smieklīgi dazhi komentāri- ja qoutlaw.lv būtu tik slikts, kā dažs labs raksta, vai tad viņā būtu tik daudz lietotaaju? Man personīgi tajās dienās, kad outlaws neiet, nav ne mazākās vēlēšanās rakāties citos trackeros, tikai tāpēc ka esmu pieradis tik pie viņa un ticiet man esmu jau vairākus gadus bijis bithack.lv lietotājs un pie tam vēl LABS, bet šī trackera laiks ir pagājis un nāk jauni, daudz daudzsološāki pretinieki... un tas koments pa file.lv utt.- mīļais cilvēks, iemācies LAT. Val. un varbūt, tad tev iepatiksies arī outlaw.lv, kāpēc neviens cits nenoliek tevis minētos trackerus, kaut gan visi zin, ka tur pārsvarā uzturās KRIEVU tautības cilvēki? Ja tu vēlējies uzsākt te kārtējo diskusiju, cik RUS ir labs un LAT ir slikts, vai otrādi, tev nav sanācis un piedod lūdzu bet tādus cilvēkus kā tevi es pilnībā necienu, jo visi dzīvojam vienā valstī un, ja esi pilgadīgs ir iespēja doties prom no Valsts, kuru manuprāt tu necieni... (Tādus kā tu-sist un slānīt kamēr vēl mazi!)
Atvainojos, Ja kādu aizskāru!

Z z.b. 09.09.2008

outlaw ir savi plusi un mīnusi. plusi- daudz torentu, seedam labs ātrums jo daudz lietotāju, bonusi labi krājas! mīnusi- dzirdēju kādu sakam ka karoties, teikšu atklāti biežāk jāredz uzraksts "nerefrešo logu" nekā trakera lapa! bet esmu apmierināts vienalga, domāju plusi ir vairāk.

A arnis 22.09.2008

Q qwwq 27.10.2008

outlaw.lv labāks par bithack un danger? :D
Muhaha, es tos smirdīgos spamerus vēl tagad atceros, kuri sūtija pm iekš danger, ka atvēries outlaw.lv, tad tas trakeris bija sūdu čupa. a tagad nedaudz pacēlušies un deguns jau debesīs..

D Domino 27.10.2008

Citeeju arna teikto - Ir stulbi ka tur ik peec kaada laika raksta''servera parsloddze pagaidi un nerefresho logu" da pasol

tas ir taapec ka trakeris ir populaars un tur ir paaraak daudz cilveeku online lai hosts vareetu notureet, pats apraavies uz sava teiktaa, un jaa outlaw ir labaaks par bithack un danger

Q qwwq 27.10.2008

Par to cik trakeris labs, nespriež tikai pēc lietotāju skaita ibio.
Tālāk redzu, ka te nemaz nav vērts komentēt..

D Djmaster 31.10.2008

vai kāds varētu atsūtīt ielūgumu Danger vai Outlaw???