www.sudzibas.lv Outlaw.lv Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Outlaw.lv - Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Šajā trakerī liek pilnīgi crapu un dc plusu, kas ir p2p tīklos jau ir atrodams vairākus gadus. Admini ir apdzērušies sīči vai arī vecas omes, kas skatās sūdīgus pr0n. whatever no turienes jau sen izdzēsos, jo leecheru tur baigi daudz, bet seederi ņefiga. Vot tā.

L Ledutins 25.02.2009

Nu tie kuri nolika Outlaw, tiesam var priecaties jo tgd outlaw sez uz diviem gadiem, bet pec si gadijuma ari paris citi trakeri sevi pasi sledz lai to neuzrautu ekonomiska policija!!! Danger.lv nemaz tik slikts nav, bet ari vins ir uz laiku slegts-nav zinams uz cik ilgu!!!
manas domas ir tadas ka kads vnk nodeva trakeri, jo ta netisam tas nenotiktu!!! vnk kadam kkas nepatika un tapec rikojas, lidz sim vis bija ok!!!

Z zaruka 04.03.2009

kalab jaklape ciet vairums trakeri

Z zaruka 04.03.2009

outlaw.lv ir daudzkas noderigs-- tas jau nenozimi ka krize LATVIJA uzreiz viss jakklape viet!!!

J janis 06.04.2009

1)tu nrmāki rakstīt
2)pēc tavas sarunvalodas spriežot pats esi 10-13 gadus vecs knēvelis kam patīk meitenses bet nedarbojas!
3)tur nav kraps kā tu saki bet jaunākie faili kas nav vecāki par 7 dienām!

R rustams 06.04.2009

siikais tu pats saproti ko tur uzskrebeleeji?

A arsss 20.04.2009

stulbi kad aizvēra
outlawu

A arsss 20.04.2009

kā sauks jauno outlaw trakeri

L LEC 30.04.2009

ADMINI SMIRD, domā baigi žetoni, nax, totali auni!

R Runchix 14.05.2009

TU esi muļķis ja tu uzskati ka outlaws bij slikts torrents un savus dangerus un citus tu vari iebaazt sev vienaa vietaa

R Rsivis 21.05.2009

Es domaaju taa ka outlaw.lv ir labaakais . Taapeec ka vinnaa download speeds ir lloti liels protams tos passus failus var dabuut arii dc++ bet tur download speeds nav pietiekossi liels.

E emis 25.05.2009

da kas jus visi esat debili?? ka jus domajat kapec jaregojas pa naudu... 1. kriize (ir uz ko uzpelniities) 2.useri (tie naak tik naak) 3.jasamaksa (ari uzturetajam ir jasamaksa kkaa pa 10gb/s atru internetu) un ja nu uzturetajam vel nodeg piem matesplate?? ir japerk jauna! vins/vina to naudu nenodzer to ieliek kompii un arii sev drusk pienaakas.. admini pilniigi normali iedod warn pa dubult post jau vairakas reizes ar pirmo reizi nesaprata un taalaak nesaprata nu luuk izmet tevi aaraa! ehh... Arnim 10000000000000x nav taisniiba outlaw ir labs trakeris un viss!!

E Eriks Kaposts 09.08.2009

Outlaw s*kā d*rsu, tā teikt ! Sīderu nav, torrenti s*kā, admini l*hi nu jūs jau paši saprotat :) labu vakaru !

X x5x5 29.09.2009

Как накрутить рейтинг на трекере?
Люди не платите за рейтинг ! Это просто выкинутые деньги. Используйте utorrent leecher pack.
Ищите в google.com
Там несколько вариантов, есть такой что ваши отданые mb увеличиваются в 10 или 100 раз, рейтинг из 0.3 до 5.0 можно поднять за пару часов сидирования. Вариант no report означает что всё скаченое негде не фиксирунтся.
Расскажи об этом своим друзьям!
Удачи.

A atributs 01.10.2009

Es jau outlaw.lv esmu apmēram 3gadus, un man šis trakeris ir vismīļākais un visvairāk patīk.

A anonymous 13.10.2009

trekerim nav ne vainas, bet kas ar viņu tagad ir noticis?
Atkal aizklapējies ciet?

R rojs2 13.10.2009

Nu torrents.ru ir vislabākais, sakiet, ko gribat, esmu tur atradi tādas mākslas vērtības kādas man pat godīgi nopirkt nav izdevies.

R romans 18.10.2009

Ble, tas kas iesprauda sito sudzibu ir PILNIGS "IDEOTS" atvainojos par izteicienu!!!
outlawa liekot crap- pffffff vismaz viens trackeris kur vareja atrast visu to ko un ko nevajag!

M Mayestic 19.10.2009

kas atkal noticis, nu jau kādu nedēļu nevar tikt iekšā [slēpt]@ zb

K krustteevs 24.11.2009

nezinu par suudiigumu-OUTLAW nav ne vainas.vienmeer ir normaals aatrums un daudz labu lietu.pieljauju ka popularitaates deelj tieshaam ir paarslodze un taa ir visa beeda, bet tapeec jau nevajag bljaut ka suudiis ir kaut kas.starp seederiem jau visos kanaalos rodas kaads loshara, un tur neko nevar padariit.kaut gan ir bijis taa-ka neviens nevelk failu divus meeneshus un ilgaak.tad gan nezinu ko var iesaakt, bet paarsvaraa paarbiidu uz citurieni tos failus, lai atbriivojas vieta citiem

V Viensnodonate 24.11.2009

Manu praat labaakais trackeris Latvijaa! Esmu regjistreejies tur vairaakus gadus! Priecee fakts, ka administraacija domaa par saviem lietotaajiem!

Gudri visiem dirst, servera paarslodze, leena datu apmainja, siideru nav! Muljkjiibas! Pameegjiniet pashi uztaisiit savu serveri un tad kautko lejat!

Karoche taa tureet vechi! :)