www.sudzibas.lv Outlaw.lv Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Outlaw.lv - Liek pilnīgi crapu un dc plusu

Šajā trakerī liek pilnīgi crapu un dc plusu, kas ir p2p tīklos jau ir atrodams vairākus gadus. Admini ir apdzērušies sīči vai arī vecas omes, kas skatās sūdīgus pr0n. whatever no turienes jau sen izdzēsos, jo leecheru tur baigi daudz, bet seederi ņefiga. Vot tā.

D Djmaster 31.10.2008

vai kāds varētu atsūtīt ielūgumu Danger vai Outlaw???

D Djmaster 31.10.2008

[slēpt]@inbox.lv

K Krotow 04.11.2008

Kāds trakerim sakars ar to, ko tur liek iekšā PAŠI LIETOTĀJI? Mazāk dzēris būtu un tā vietā pats kaut ko piedāvājis.

G gvice 10.11.2008

kads varetu man atsutit ielugumu outlaw.lv

plzzz busu loti pateicigs ;) epasts: [slēpt]@inbox.lv

B beibe 10.11.2008

ko tu sudzies par to, ko vari dabut par brivu... ja nepatik, tad ir majaslapas kuras dziesmas, filmas utt VISU var iegadaties.

J Janis 12.11.2008

nu izlepusie Latviesi neviens jums ar karoti mutee neliks pasiem jau ar vajag stradat lai tie torenti ietu, bet par outlaw vispar nav ko sudzeties visadu fiicu un filmu var dabuut par velti, u jaa tehniskas problemas gadas visiem :(Taka nevajag nolikt ja pats esi vainiigs un tevi izmet no turienes ara :)

K Kristaps 18.02.2009

pat lietoju trakeri jau vairāk kā 5 gadus...
varbūt ar tautu ir kā ir (daži ar koku sisti, un sitami joprojām), bet par torrentiem neko sliktu nevaru teikt, jo to tur ir vairāk nekā saprašanas + katru dienu nāk klāt ~15 - 20 failiem + ātrums arī labu labais...

nu nezinu, kas tev noticis, varbūt ar adminu sadirsies...

G Garais... 18.02.2009

Juus te visi kaut kaadi jobnutie esat.. :D
peraties par kaut kaadu outlaw kaa par vecini ko nevarat sadaliit.. :D nekas labaaks nav daraams kaa pleesties savaa starpaa par to kursh trakeris labaaks.? :D

E Edagars 19.02.2009

Runciiiiic tev saka lai lasi FAQ tadel ka lidz tavam smadzenem vel nav aizgajis ka outlaw.lv ir failu apmainas trackeris !!! neviens no failiem neatrodas uz servera tadel ari ir ta raitio sistema lai nebutu to hit and run jo lietotaji viens otram dod tos failus un ja tu hit and run tad kur6 pados talak failu ?? taka ja nerubij tad nemaz nelien tur!!! un filmas ej skatities uz kino jeb perc DVD tadiem bezmadzenu radijumiem ka tu nav vietas outlaw.lv tas ir ieskaitot Arnis Viens pilnigs idiots kkada cita trackera admins kas grauj TOP1 trackera reputaciju !!! vin6 nokera banu pa kko karo4 vienk idiots !!!

un ja visi negativie kommentari augstak ir taisniba tad nez kadel outlaw.lv ir 30 000 lietotaju nemot vera ka registre6anas maxsa 2.00ls ???? a kapec tas ta Arnis Viens ? ???

uj atvainojos ne Runciiits bet Daciit

K krekeris 19.02.2009

tu esi debīls...

Tu esi arī tāds pats

R RT 19.02.2009

Lietoju vairāk kā gadu, nekādu problēmu. Ir reizītes kad atpūšās, bet varu pagaidīt.

M martins 19.02.2009

suuds ar jums visiem..pashi neko nemaakat ne noveerteet ne izveidot tikai izskataas ka visi gudri dirst maak..psc ja nepatiik kautkaadi trakeri hostojiet kautkur savu! un pec laika paskataties kas buus

A Als 19.02.2009

A kas tagad ar viņu ir noticis? Ar outlaw?

A asdasd 20.02.2009

Jaa itkaa Ekonomikas Poli4i panjeemushi sos pie dziesmas? A itkaa busot atpakalj, Kas ta tur buus?

R Regins 22.02.2009

Manuprāt Outlaw slēgšana ir katastrofa~
Žēl protams~

R Regins 22.02.2009

Ekonomikas Policija šos aizklapēja~ bet nekas vairāk nav zināms~

K Kristuks 22.02.2009

Varat atslābt- tie kas par Outlaw sūdzējās--ekonomikas policija to slēdza!!::D:D:D

D Doktors Streindžlovs 23.02.2009

Nu bāc, ja outlaw aizvērs ciet tad visu ekonomikas policiju nošaut, kam tādi lohi der... outlaw ir bez maz vai labākā lieta kas netā ir pieejama ar .lv! un 100 reizes pārsit deindžeru - tas ir totāli lēns, mazi torrenti nāk reizēm pāris dienas, a outlaw ja man kādreiz pusgada laikā jebkāds torrents, izņemot Stargate (gandrīz 80 GB) ir nācis vairāk kā vienu dienu tad es esmu romas pāvests... :D un nekad man nekādu problēmu ar viņa gļukiem nav bijis...