Y yyyy 23.05.2007

Eta Svetlana Orbitane. Sei4aas smenila familju na Laiduma.na bolnaja na golovu.Hrenovij konsultant,razvodit na denjgi,obescala prinesti tovar cerez 3 dnja,prinesla cherez 3 mesjaca. Kak 4elovek,ona polnoe derjmo i nichtozestvo.

A ALLA 08.08.2007

Zelta direktore Dace Trubačs-Boginska paņema naudu par kosmetiky un ofissa viņa neatdeva.Viņa loti slikti izdarija.

I Inese 06.09.2007

No Oriflame kosmetikas ari daudzam sievietem alegija!Lietoju AVON esmu loti apmieinata.Par cik ari visa gimene lieto,parakstiju ligumu-esmu konsultants!Laipni ludzu!Preci sanemsat taja pasa diena,kad samaksasiet!

V vivi 20.09.2007

Nesaprotu, kāpēc uzreiz jālamājas?To, ka cilvēks nenespasūtījumu laikā ir slikti, bet kāpēc viņa uzreiz ir bladj?

S Sunny 05.11.2009

Neteiktu ka Avons ar kaut ko ir labāks, vnk kas der vienam, citam izraisa alerģiju un viss

V veselibaunskaistums.lv 05.11.2009

nu ko tad Juus peerkat no taas firmas.
labaak buutu naakushi uz www.veselibaunskaistums.lv