www.sudzibas.lv Oriflame Neuzķerieties

Oriflame - Neuzķerieties

Neejiet uz šīs firmas, tā sauktajām, prezentācijām.Tas ir vienkāršākais veids kā viņu neadekvātie konsultanti uztaisīs jums problēmas ar vislielāko prieku.Konsultante Daina ir visaktīvākā.Pagājušā gada novembrī aizgāju uz prezentāciju, nosēdēju pusotru stundu solīto 15 min vietā.Beigās visiem iedeva dāvaniņas(kāju dezodrantu vai zobupastu), kā arī parakstīt līgumu par to, ka piekrīti būt konsultants.Nākamajā dienā atteicos, man atbildēja, ka viss ok. Lūk tā arī aizmirsu par visu, bet ne uz ilgu laiku. Pēc mēneša man piedzima bēbītis, iss bija jauki līdz neatnāca vēstule par to ka esmu PARĀDĀ oriflame par konsultanta karti.Pazvanīju un teicu, ka biju jau novembrī atteikusies.Jā, tā un tā, viss ok.Pēc tam, pēc kāda laika atnāca no parādu piedziņas kompānijas vēštule apr 10 ls lielu parādu.Zvanīju, rakstīju vēstuli, jo man teica :"Uzrakstiet atteikuma vēstuli un viss būs kārtībā".Uzarakstīju, domāju viss nokārtojās.Tak nē! Man pazvanīja un teica, ka būšot tiesa par 10ls piedziņu.
Ja gribat problēmas, nervu bojāšanu, nejauku attieksmi un visu pārējo-droši griezieties ORIFLAME, jums palīdzēs nodrošināt prieku 9 mēnešu garumā...

I

L lili 03.08.2010

Nu dēļ 10 latiem tiesu darbu nebūs!
Nekādā gadījumā neko nemaksājiet parādpiedzinējiem! Viņi jūs baida un apzināti maldina! Turpiniet sarunas ar Oriflame, un ja tās ir nesekmīgas, griežaties PTAC

G guna 03.08.2010

man vispār riebjas oriflame sistēma, un direktore vispār neko nerubī, pat nezin, kas jādara ja no viņu intime želejas parādās alerģija...nafig tos lētos sūdus...

G gusts 03.08.2010

Stulbums! Neņem galvā! Drīzāk Tev viņus tiesā jāsūdz!
Mani ar visu laiku uz turieni sauc draudzenes mamma, bet man jau tieši bija piedzimusi meitiņa un es atrunājos ar to. Tagad es viņai pajautāšu, kā tur īsti ir?!!!

A Alīna 11.08.2010

Tās ir pilnīgas muļķības. Es pati esmu oriflame konsultante un esmu apmierināta, gan ar prezentācijām, gan ar ORIFLAME produktiem. Manai klientei bija alerģija uz sejas krēmu, un kas? Vienkārši es nodevu viņu atpakaļ un atdevu naudu par preci un viss kārtībā. Tāpēc vispirms pārbaudiet visu kā ir un tad tikai skraidiet pa tiesām.

G gaga 11.08.2010

Arī man tagad ir lielas problēmas dēļ oriflame. Parādpiedzināju attieksme ir vienkārši briesmīga, bet kad sieviete klausulē no paus konsult bija nolamājusi mani visādās valodās, es pateicu ka sarunu ierakstīju un šī nometa klausuli. Tagad liek kādu laiku mieru, bet es mierīgi maksāju savam kreditoram pa tiešo. PARĀD PIEDZINĒJIEM NEMAKSĀJIET NE SANTĪMU! UN SŪTIET VIŅUS...(paši zināt kur :D )
Es saprotu ka terorizē tos cilvēkus, kas parādus nemaksā un netaisās maksāt, bet kamdēļ jāterorizē tie, kas godprātīgi no tā minimuma arī maksā to parādu? Un par sūdzēšanu tiesā - pilnīgākais blefs! Neviens tevi tiesā nevar iesūdzēt!
Oriflame uzbāzīsies līdz pēdējam lai tikai noslēgtu līgumu. Tikai nopelnīt ar oriflame galīgi neko nevar, ja nu vienīgi kādu produktu sev lētāk vai no sapelnītā pārpalikuma ko dabūt par velti. Bet vai tas ir tā vērts? Kosmētiskos līdzekļus ar tādu pašu sastāvu var nopirkt drogās, tikai lētāk. Oriflame darbības laikā rūpīgi izpētīju visu produktu sastāvu un teikšu tā - nemaz tik dabīgi tie produkti nav, jo ļoti daudzos parabēni ( kas ir kaitīgi mūsu ādai) ir ļoti lielā sastāvā. Jebkurā ziņā jebkurā latvijas veikalā jūs atradīsiet lētāku un labāku, bet galvenais dabīgāku produktu!! Interesanti, ka tikai konsultants retos gadījumos var apskatīt preces sastāvu nepasūtot preci. Klientam atliek pasūtīt preci un tad skatīties ko tad viņš īsti zieķēs. Oriflame ir tikai pāris labi produkti. Diemžēl. Bet daudzi uzķeras uz tām skaistajām bildītēm katalogā, kas ir lielisks reklāmas triks mērķauditorija - daiļais dzimums. :D

A Alīna 12.08.2010

Ar ORIFLAME tiešām var nopelnīt, meklējot konsultantus jaunos un ja viņi pasūta paši reģistrējoties tu dabū tad % . Es esmu apmierināta. Ja kādam vajag kontaktus vai palīdzību tad varat prasīt. Man vnk nepatīk kad mani piešmauc un man ir pretīgi arī citus piešmaukt.

K kate1 22.08.2010

Cilvēkiem pašiem ir jābūt ar vaļā acīm, nevis kā aunu baram. Pie mums ir pieņemts par katru sīkumu un neveiksmi vainot citus. Neviens no MLM kompānijām taču klāt ar šauteni nestāv, lai parakstītos. Pašiem ir jāpārbauda savi līgumi un to darbības laiks, tāpat kā ar jebkuriem citiem līgumiem.
Par kosmētikas dabīgumu. Pašreiz cilvēki ir kļuvuši tiks "zinoši" un "gudri", ka jebkuru E piedevu un parabēnu utt. ieraugot, jau brēc, ka nekas nav dabīgs. Ne visas ķimiskās piedevas ir kaitīgas. pie tam, tās pievienotas tik mazos daudzumo, ka nu nekādi kaitējumu nodrīt nevar. tad jau pa ielu ejot un elpojot piesārņoto gaisu mēs saņemam daudz kaitīgākas vielas. Un ko tad nu sūdzēsim tiesā, par ko ņemsimies internetā?
Ja nu vēlaties dabīgu kosmētiku, tad jāatceras, ka tā neglabāsies ilgāk kā 10-15 dienas pēc atvēršanas, tāpat kā pārtikas produkti. Bet tad taču atkal būs slikti- jāglabā vēsā vietā, sapelē utt...
Ieraugot vārdu parabēns, visi sāk nelabi brēkt. Mīļie cilvēki, pirs brēciet, atveriet kaut wikipedia un palasiet, kas ir kaitīgs, kas ne. Cik lielas devas ir kaitīgas, cik ne. Kurš parabēns ir kaitīgs un kurš ne. Utt...

S sanita 22.08.2010

Man arii nepatiik, ka uzplijaas. Tagad jauns stils uzplishanaas veidam - sutit draugos reklamas vestules.

M Miranda 24.08.2010

Eh, kārtējā vieglprātība. Brīdī, kad parakstīji līgumu, droši vien apliecināji ar parakstu, ka iemaksāsi prasīto summu. Brīnos, ka vispār Oriflame gatavi atmaksāt tos 10Ls, jo jebkurā citā sistēmā, kur ir iestāšanās maksa, neviens neko neatmaksā, ja pēc tam izdomā, ka vairāk negribi saistīties. Citreiz sūdzības šeit izbrīna.

D diana 03.03.2011

nu es ari esmu oriflame konsultante un man naw nekadu problemu un daudzi saka ka oriflame spiko no avon ta nemaz naw ir tieši preteji:P

M Maris 03.03.2011

Vai Avon, vai Orifleim visi kremi no vienas mucas . Kada mulkite uzmeres kremu pret celulitu un doma vinsh paries gulot uz divanu ? :)