Oriflame - Piegāde

1, ka viss ir kļuvis ļoti dārgs, bet kvalitāte necik nav uzlabojusies, nu tā-uz 5/6 viss ar retiem izņēmumiem. Bet 2. , ka nu jau piegāde uz kc jāgaida nedēļu, par ko vēl jāmaksā 2€! Ir gan nekaunība! Nepasūtīšu tur vairāk neko! Visu var nopirkt sākot ar drogām utt.

R

P Palīgs neskaidrajiem 14.05.2022

Nu bet ejiet un pērciet kur jums izdevīgāk. Par ko sūdzība?

Good Intentions 15.05.2022

Esiet dzirdējusi vārdu inflācija? Viss kļūst dārgāks ēdiens, elektrība utml., bet kvalitāte paliek un labi, ka paliek. Kas ir KC? Brauciet pati pakaļ, lai gan patērēsiet savu laiku un lielāku piķi. Ja var nopirkt DROGAS, tad kur ir problēma!?

E esmeraldae 31.05.2022

Ja jau kvalitāte tiek pieminēta ar to, ka nav uzlabojusies, kāpēc esat sliktu kvalitātes kosmētiku/produktus pirkusi? Iesaku nepažēlot tos 2-3 eiro un nopirkt kvalitatīvus produktus. Ilgākam laikam arī tiks!

MacBeton 03.06.2022

Kurš grib pirkt manu kaku burciņā?
Daunēni, neiznēsātie.