www.sudzibas.lv Oriflame Pārsteiguma dāvanas

Oriflame - Pārsteiguma dāvanas

Esmu šokā! Jau kādu laiku esmu Oriflame Konsultante, izmantoju iespēju iegādāties kvalitatīvu kosmētiku sev un saviem radiem ar atlaidi. Šodien saņēmu SMS ar tekstu-"Ierodies Rīgas KC ar zaļu šalli un pasaki operatoram ES UZDROŠINOS SAPŅOT, saņem pārsteiguma dāvanu! Akcija spēkā no šodienas līdz brīdim, kamēr pieejamas dāvanas!" Es, protams, patīkami pārsteigta un ieintriģēta devos uz Oriflame klientu centru lai saņemtu šo dāvanu, braucu ar diviem sabiedriskajiem transportiem uz vienu pusi. Ierodoties pēc dāvanas, meitene vārdā Māra man iedod kaudzi ar katalogiem, kam termiņš beidzas pēc 3.dienām, un saka- lūk Jūsu dāvana! Ceļā iztērēju 2, 4 ls un saņēmu kaudzi papīru! Paskaidrojums no operatores Māras- jums jau obligāti katalogi nav jāņem! Tātad- pati esmu muļķe, ka aizbraucu! KRĀPŠANA!!! Šitā maldināt savus Konsultantus! Kur lai lieku šo makulatūru! Kas tā par dāvanu!!! Tā taču ir klaja cilvēku maldināšana! Diemžēl šis gadījums man liek novērsties no šīs kompānijas! Tik stulba akcija sen nebija redzēta! Kauns, kauns kauns!

I

O Oriflame 22.04.2010

Labdien, Ilga!

Paldies par Jūsu komentāru!

Katalogs ir ļoti būtisks biznesa instruments Oriflame Skaistuma Konsultantiem.
Parasti katalogus Konsultanti iegādājas par atsevišķu samaksu. Šajā akcijā Oriflame kompānija katram, kurš ierodas Rīgas Klientu Apkalpošanas centrā ar zaļu šalli un nosauc paroli, dāvina 10 katalogus latviešu valodā un 10 katalogus krievu valodā. Kopējā dāvanas vērtība ir aptuveni Ls 7!

Mums ir žēl, ka šī akcija ir sagājusi Jums vilšanos. Mēs vēlamies kompensēt Jūsu ceļa izdevumus, tādēļ lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu [slēpt]@oriflame.lv!

Jūsu Oriflame

0 0sis 23.04.2010

ja jau kataloga vispārējais derīguma ilgums ir 3 dienas, tad jā - vērtību arī var saskaitīt uz 7 lati, bet vai tiešām ik pa 3 dienām iznāk jauns katalogs. Vai tomēr te kāds Ilgu nedaudz apčakarēja ar vecu makulatūras kaudzi. Šodienas avīze arī maksā LVL 0, 50, bet tikai šodien, pēc 2 dienām tai parasti ir makulatūras vērtība.

с Светлана 29.05.2010

Приобрела серию косметики Royal velvet в орифлейм. После нанесения на лицо, лицо покрылось красными пятнами, появился отек, все лицо стало гореть и щипать. Позвонила по горячей линии орифлейм, где вместо помощи, мне предложили сделать экспертизу за свой счет, что аллергия вызвана именно компонентами косметики. Такая экспертиза стоит дороже самой косметики, а без экспертизы мне косметику не поменяют и денег не вернут. Вместо удовольствия от использования косметики, получила проблему с кожей и стрессовое состояние от общения с оператором горячей линии.

A Aleksandrs 29.05.2010

oriflame-govno!!!

A Alīna 12.08.2010

Ja jūs nekad neesat izmēģinājusi Oriflame kosmētiku un tās iespējas tad man ir ļoti žēl. Esmu ar oriflame apmierināta. Esmu uzsākusi savu biznesu Oriflame, jūs par mēģināšanu neko nemaksājat, pamēģiniet ja nepatiks, tad varat nepasūtīt neko. Bet katram kuram es biju piedāvājusi visi bija apmierinātu un uzsāka jau savu biznesu. Tāpēc iesaku izmēģināt pašiem nevis domāt un rīkoties kā citi saka. Satiecieties ar jebkuru Oriflame konsultantu un lai viņa vai viņš jums pastāsta par iespējām ORIFLAME un kā var uzsākt biznesu.

A Anita 08.12.2010

ORIFLAME man krit uz nerviem vairaku iemeslu del. Esmu konsultante un man nakas piedzivot daudz nepatikamas vilshanas. Dazus katalogus atpakal bija akcija ja perc "kaut ko" davana sanjemsi kaklarotu... hehe nu ja bet ja prece ir pasutita bet kaklarotas nav (beigushas) tad tev iedod (ta saucas aizvietoshana ar lidzigu preci) kas nemaz nav lidziga :))) Piedavam tiesi tadu kaklarotu es redzeju Bohemes veikala par paris latiem. Nu kaa es varu justies? Super akcija!:)) Otrs variants (parsteigums no Oriflames) ieprieksheja diena pasutu preci interneta ar apmaksu KC Riga nakama diena. Heheh atbraucu bet mani jau gaida 0, 50Ls soda nauda par laika neiznjemtu preci:)) HEHE ... man pardeveja celi pazinjo ka te neesot nekaada noliktava un ka vinji netaisas glabaat manu pasutijumu:) A ko ta man vajadzeja jau nakti stavet pie Oriflames durvim un lugt lai ielaiz iekshaa:))) Ja kas tad neviena liguma tada nosacijuma punkta nav ka man liks sodu ja otra diena neatnakshu pakall precei tad bus 0, 50Ls sods. Un tadus debilus gajienus no Oriflames puses es varetu vel stastit un stastit! Ja jums ir stipri nervi tad OK uz prieksu! Zalo karogu rokaa un aidaa...:)))) Man nafig nevajaga taadu biznesu!

L Lija 08.12.2010

Es ar tagad atteikšos no ši ta saucama biznesa, cenu dēļ.

P pfff 08.12.2010

...un ko juus sakaat par konsultantu ikgada maksu? he ke, man tas bij TAADS PAARSTEIGUMS! diez kur s to buutu vareejusi laicigi uzzinaat hm? citadi pie pasuutijuma pacinas, ka izmaksaja kadu piecuku- dabuuju samaksta vel tikpat daudz... ka mistisku gada maksu??? Luudzu, daarga latviesu tauta-kas straadaa oriflame kantorii ( balozu iela), JUUS paarstaavat ZVIEDRIJAA razotu kosmetiku- tad kaapeec s nevaru baudiit kvaliitaati( ar ko man asocieejaas vaards-" zviedru") elimentaaraa komunikaacijaa !?

J Juris 08.12.2010

Nu tak netirgojat to zviedru smāķi! Tirgojat mūsu pašu vietējos ražojumus!!!

L lala 08.12.2010

Vienreiz, ļoti sen atpakaļ, pasūtīju tušu no Oriflames, kad atnesu majās un vakarā gribēju izmēģināt, izrādijās, ka tuša ir sažuvusi. Draudzenei mamma tur strādāja un bija kaut kā kauns to iztērēto piecu latu dēļ skaidrot attiecības, bet no tālākiem piedāvājumiem gan pieklājīgi atteicos.

D Darta 08.12.2010

O, tagad jau gada maksa?Paldies tad pasutijumu ārā nemaz nenemu.

V valja 08.12.2010

Svetlana u menja bila tože samoje poslje VELVET na lico pajaviljis ožogi i štoto vrodje, nu vopšem kašmar..no dengi mnje otdalji, no ārstēšanās man izmaksāja dārgāk... Bad!!!