www.sudzibas.lv Netvision Slikts serviss

AtrisinātaNetvision - Slikts serviss

Internets pastāvīgi pazūd,kad uzzvanīju pēdējo reizi internets uzradās no rūtora,no vada stacionārais nestrādāja.Izrādījās ka tas ir mana problēma..."var būt datora jums kaut kas"?Tā vietā lai tūlīt atsūtītu meistaru kas salabo!Pateicu,ka nevēlos vairs viņu pakalpojumus izmantot un lai tūlīt pat atslēdz!uzrakstīju uz ē-pastu vajadzīgo iesniegumu,bet nekādas atbildes.Šis kantoris nemāk strādāt !!!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Кристина 000 19.11.2016

Atnāca meistars un visu salaboja.Sūdzība atrisināta.

Кристина 000! Netvision ir interneta provaideris, nevis datoru remonta firma. Viņu lieta ir piegādāt internetu, nevis krāmēties ar jūsu datoru. Ja rūteris ir viņu iekārta, kuru nomājat, tad viņu pienākums ir nodrošināt rūtera darbību. Acīmredzot saprašanas par jūsu līgumu jums ir ne vairāk, kā par interneta darbību.

к Кристина 000 19.11.2016

Dod Dievs Jums tādu datoru kuru kā jūs sakat remontēt vajag :)

к Кристина 000 19.11.2016

Viņu pienākums ir nodrošināt lai uz datora šis internets strādā!Jo mēs neesam ne programisti ne arī kas tamlīdzīgs lai paši to darītu.Jūsu izpratne par to kas viņiem ir jādara ir visai aprobežota!Ko tad jūs paši sev interneta kabeļus nevelkat?vini tak ir tikai provaideri!!!ieslēdziet loģiku!

к Кристина 000 19.11.2016

Un kā jau izrādījās nebija problēma datorā.

Кристина 000, lai Dievs dod jums smadzenes!

к Кристина 000 19.11.2016

Man iedos,Jums gan jau par vēlu!

Man jau ir iedevis :)

к Кристина 000 19.11.2016

Ļoti šaubos.izskatas ka nē!

к Кристина 000 19.11.2016

Pat varu iedomāties kas Jums nav ka jūs te tā klūpat virsū sievietei!Abižoja jūs?vai,vai...

Da ti čo? Sieviete? Christina Ilibajeva-sieviete?

к Кристина 000 20.11.2016

Un Tu vīrietis?izskatas ka starp kājām nekas nav ataudzis!

к Кристина 000 19.11.2016

Un vēl daudz ko Dieviņš neiedeva...ja sēž un te plātās!

к Кристина 000 19.11.2016

Dzīvo Carnikavā,ēd Hesburgerī... ko Tu zini par servisu?:)

Zinu, ka Tev ļoti patīk izplūst ilgās diskusijās, veidot fake profilus. Tēvs vilto gleznas, Tu viņas izplati, bizness plaukst un zeļ. Tavs serviss neapšaubāmi ir lielisks.

к Кристина 000 19.11.2016

Nu ar tādiem kā Tu izplūst diskusijās nesanāks,pārāk aprobežots un neizglītots cilvēks.Un jā...laikam Tev sieva nedod?savadak paskaidrot Tavu neapmierinātību nevar.

Jā, ar loģiku un izglītību laikam paspīdēt salīdzinājumā ar Tevi varu noteikti. Tāpat arī apmierinātību varu palielīties - ne jau es te rakstu sūdzības. Bet tik aprobežotai būtnei, kas pat tēva viltojumus nespēj pārdot tā, lai netiktu uzmesta, to vienkārši nesaprast.

к Кристина 000 20.11.2016

Vari paspīdēt ar savu aprobežotību un neaudzinātību.tāda tukša vieta vien esi.

к Кристина 000 20.11.2016

Santehniķa izglītība?pēc runas jūtams.:)

к Кристина 000 20.11.2016

Viltojumus neviens arī nepārdod un tas kas uzmeta jau ir zem krimināllietas un savu es dabūju atpakaļ.

к Кристина 000 19.11.2016

Visai neapmierināts ar dzīvi personāžs kas tik zin kā pie datora bikses trīt.

к Кристина 000 20.11.2016

Pa naktīm neguli...tātad tomēr sieva vai draudzene nedod!vot Tu arī sēdi te un žulti met!

Drosmīgā blondīnīt, ir cilvēki, kuri naktīs arī strādā. Domāju, ka Tu šobrīd tīri labi pelni sev administratīvo lietu.

proverka777 20.11.2016

слишком много истерики ))

A aleks 13.08.2019

пытаются из клиента сделать виновника в их непофессиональной работе.