www.sudzibas.lv Netvision Slikts serviss

AtrisinātaNetvision - Slikts serviss

Kārtējo reizi rēķins ir 1 datuma, bet ar 6 datumu jau nav interneta. Uz zvaniem tikai pasmejas un pasaka, ka ir avārija un it kā strādājot pie tā.
Kad jautāju, vai no rēķina tiks atrisināts neesošas interneta dienas tad tikai pasmejas. Un kārtējo reizi Sola atzvanīt, bet neatzvana un problēma netiek risināta.

Atbilde no Netvision Support Pārstāvja atbilde 21.12.2021

Labdien!

Mums ir svarīgi mūsu klienti un klientu apmierinātība, kā arī klientu viedoklis un vērtējums.

Diemžēl, vietnes sudziba.lv iekšējas sistēmas kļūdas dēļ, uzņēmums laicīgi nesaņēma paziņojumu par Jūsu sūdzību.

Lai pēc iespējas ātrāk un produktīvāk atrisināt esošo situāciju, lūgums sazināties ar mums vai atstājiet privātā ziņā Jūsu kontakttālruni un pakalpojuma sniegšanas adresi un mūsu specialisti ar Jums sazināsies.

Mēs vienmēr cenšāmiem palīdzēt klientam, ka arī esam virzīti uz apkalpošanas servisa un paklapojuma kvalitātes uzlabošanu, lai nepatīkamās situācijas vairs neatkartotos.

Cerot uz veiksmīgu situācijas risinājumu,

Ar cieņu,
Jūsu NETVISION

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.01.2022

Uzņēmums Netvision meiģīnāja sazināties ar autoru 21.12.2021 atbildot uz sūdzību un prīvātā ziņojumā. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I Inga Spalviņa 26.01.2022

Neviens pat nepapūlējās sazināties,paldies dievam līgumu lauzām un esam prom no šī šaraškina kantora.

G Garkajis 07.03.2022
Slikt

Internets nav jau kadas 3h tagad un pedrjasnedelas ik pa briziem lago internets. nice kompanija btw

ņ Ņikita Bagmintons 07.03.2022
zb jau

Diemzel nav internets jau kadas 3h tgd. Pedejas nedelas te tukuma ik pa laicinam lago ari tas internets. Uz zvaniem necel