www.sudzibas.lv Netvision Slikts serviss

AtrisinātaNetvision - Slikts serviss

Ļoti sliktas kvalitātes pakalpojumi, rēķinu atsūta jau 1 datuma (jāmaksā uz priekšu) , un tad sākās visādi brīnumi. Septembri internets vien no 6 dienām labi strādāja 1. Kad mēģina sazvanīt tad mūžīgi ir atbilde ka atzvanīs, tā arī pusmēneša garumā neviens neatzvana, ja nu palaimējās ka atzvana tad lauzta latviešu valodā nobrēcas kā tagad internets ir!

06.09.2021

Atbilde no Netvision Support Pārstāvja atbilde 07.09.2021

Labdien!

Mums ir svarīgi mūsu klienti un klientu apmierinātība, kā arī klientu viedoklis un vērtējums.

Lai pēc iespējas ātrāk un produktīvāk atrisināt esošo situāciju, lūgums sazināties ar mums vai atstājiet privātā ziņā Jūsu kontakttālruni un pakalpojuma sniegšanas adresi un mūsu specialisti ar Jums sazināsies.

Mēs vienmēr cenšāmiem palīdzēt klientam, ka arī esam virzīti uz apkalpošanas servisa un paklapojuma kvalitātes uzlabošanu, lai nepatīkamās situācijas vairs neatkartotos.

Cerot uz veiksmīgu situācijas risinājumu,

Ar cieņu,
Jūsu NETVISION

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 12.10.2021

Uzņēmuma Netvision pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

MacBeton 26.09.2021

Varbūt vajag iesaistīt savu datorspecu?
Nevis klaigāt ka internec nau?

I Inga Spalviņa 30.09.2021

Un Tu būtu tas speciālists? Piedod ,bet pat pareizi rakstīt nemāki!

A Aigars Auziņš 12.11.2021

Pirms kaut ko raksti - iemācies rakstīt .

G Gulbenietis 13.11.2021

Mēdz būt, ka kompī ir vaina. Protams, tas ir jāpārbauda pašam.