www.sudzibas.lv Netvision Slikts internets

AtrisinātaNetvision - Slikts internets

Latentuma nav, (pings nenormāli staigā) . Online skatīties filmas, youtube vai ko citu ir kaitinoši, jo vismaz 5 reizes dienā internets uzkarās. Salīdzinoši sliktākais no man zināmajiem 4 operatoriem.
Par online spēlēm var aizmirst, nav variantu, jo visu laiku uzkarās. Uz kompāniju esmu zvanījis reizes 5 risinājuma nav. .

19.04.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.06.2020

Uzņēmuma Netvision pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

K Kaspars 24.04.2020

Pēc dažām h noteikti viss būs labi , bet šobrīd izbaudu izcilu ātrumu:D

Y YUKI 17.06.2020

Vajag vērsties instancēs, citādi tādi neprofesionai uzņēmumi tikai smejās par mums. Ķengaragā, piemēram, 12-stāvu dzīvojamās mājas īrnieki visi atstaja šo jauko kompāniju, bet cik vērsās ar sūdzībām? Daži tikai.