www.sudzibas.lv Netvision Ļoti slikts pakalpojums

AtrisinātaNetvision - Ļoti slikts pakalpojums

Iesaku šo lielisko kompāniju savam niknākajam ienaidniekam. Šī kompānija strādā kā pagājušajā gadsimtā. Tik pat labs interneta latentums, tik pat laba apkalpošana un tik pat labi tehniķi. Viņi bija ļoti labi 20 gadsimtā, bet šķiet, ka tagad viņiem būtu laiks doties pensijā. Man nezz kādēļ šķiet, ka ir jau 21. Gadsimta padsmitie gadi, kad ir iespēja pingu iegūt zem 40 vai vismaz zem 150. Viņi vēl to nespēj. Tādu nu aizmirstam par youtube, online filmām un spēlēm.

30.04.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 01.06.2020

Uzņēmuma Netvision pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

K

Y YUKI 24.07.2020

Pilnīgi piekritu komentētajam. Kopš nomainīju pakalpojumu sniedzeju, viss ir mainījies pat manā nostūrī. Esmu veselas 12-stāvu mājas iedzīvotājus pierunat iet vienalga kur, tikai nepalikt netvision :-D

Y YUKI 24.07.2020

Netvision kopē visām sūdzībām vienu un to pašu atbildi, tāda smieklīga kompanija.

A Allegresse 31.07.2020

Piekrītu sudzības sniedzējam. Šo kompāniju ar visiem darbiniekiem var tikai novēlēt lielākajam ienaidniekam. Komunikācija ar klientiem no šī kantora pārstāvju puses zem katras kritikas. Var redzēt, ka neviens no šiem darbiniekiem nav pielicis savu artavu uzņēmuma izaugsmē, klientu piesaistē un tēla veidošanā, īpaši šī brīža menedžere un operators Gļebs. Sēž no algas līdz algai un lauztā latviešu valodā izrāda savas nekompetences apmērus. Neko labu un skaistāku par Ķengaraga kontingentu šajā dzīvē nav redzējuši un dzirdējuši. Būtu šī uzņēmuma īpašnieks, stipri pārdomātu kadru politiku. Nonācām šīs kompānijas varā ne sava brīva prāta pēc, jo mūsu iepriekšējo šī pakalpojuma nodrošinātāju pārņēma šis "kantoris". Brīvprātīgi ko tādu nebūtu izvēlējušies nekad! Internetu vispār nav iespējams lietot, bet atteikties arī nedrīkst, jo tad par mazāku pakalpojumu paketi bušot jāmaksā vairāk. Jūlija mēnesī nepārtraukti TV signāla zudumi. Tagad interneta pakalpojumu pērkam no citas kompānijas principā piespiedu kārtā brīvprātīgi, bet maksājam arī šiem.