nav - nav

Sveiki, šī nav sūdzība. Man ir kauns lūgt, bet vai kāds nevar aizdot 2500ls menesi es varu maksat 50ls. Situācija ir tāda ka paņēmu ātros kredītus, draugs mani pameta un es ar 2 gadigu meitiņu paliku viena.. Nezinu ko iesākt tapēc ķeros pie pēdējā salmiņa un lūdzu palīdzību.. Es būšu pateicīga šim cilvēkam kas man palīdzēs līdz mūža galam..

K

T Tantiņa 07.11.2011

2500/50=50 mēneši jeb 4 gadi un 2 mēneši
Neskaitot % par aizdevumu.
Neticu ka kāds uz to parakstīsies.

V vanna 08.11.2011

diezgan preciizi pateikts: "būšu pateicīga šim cilvēkam kas man palīdzēs līdz mūža galam.."
Visticamaak taa arii buus, ka savu naudu vinjam neredzeet liidz muuzha galam.

K Kristine 08.11.2011

Saprotu jusu negatīvismu, es jau nevienam nespiežu ar varu man palīdzē. Ja nevarēs tad lai manu likteni dievs lemj!! Paldies par komentariem!!

* ****** 08.11.2011

Nu kāds dievs? Nu ko tu runā? Šādās situācijās jāgriežas pie ģimenes, pie radiem.Nav jau latviešiem vēlmes kādam palīdzēt, jo lielā mērā visi nabagi, bet tas vismaz ir reāls mēģinājums!Likteni izlems aizdevējs, bet dzīvību jau neatņems.Nesen bankā runāju ar kredītdaļas priekšnieku un dzirdēju, ka ļoti maz kurš var maksāt.Pārsvarā tomēr nemaksā un gadiem iet piedziņas procedūras.Dzīvi visi un neviens nav nedz nošauts, nedz kā citādi iznīcināts.Un šos pašus 50 ls.maksā aizdevējam un tevi liks svētā mierā, jo tu nebūsi ļaunprātīga nemaksātāja.

M Mimi 08.11.2011

Gans, gansu pomogaet! Uzas!

N Nokādaspīzdas 08.11.2011

No kādas pīzdas sāka līst ārā urlaki?

B BIGs 08.11.2011

Man arī neticās, ka latvis latvim var palīdzēt.

C Cilveks. 08.11.2011

[slēpt]@one.lv, uzraksti, parunasim. P.S. Vajadzigs legals darbs ar min. 150ls pec nodoklu nomaksas.